ננטשה לפני החתונה - ותובעת פיצויים מהחתן

אחרי שנים של זוגיות, שנמשכו מאז הכירו בני הזוג בנערותם, כרע הגבר ברך והציע נישואים. אך חודש לפני החופה, קיבל הארוס רגליים קרות וביטל את החתונה. הכלה הגישה תביעה בה היא דורשת ממנו לפצותה ב-200 אלף ש"ח, בין היתר היא טוענת ש"נגרם לה מפח נפש כשנאלצה לפנות לספקים וקרובים ולהודיע להם על ביטול החתונה"

חשה "חרפה, אכזבה וצער". אילוסטרציה (AP)

שופט במקום רב: תושבת אזור השרון הגישה לאחרונה תביעה לבית משפט השלום בנתניה בה היא דורשת מארוסה לשעבר לפצות אותה, לאחר שהחתן המיועד ביטל את החתונה חודש לפני החופה. בגין עוגמת הנפש שנגרמה לה תובעת הכלה שננטשה פיצויים בסכום של 200 אלף שקלים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

התובעת והנתבע הכירו כשהיו בני נוער, ואחרי שנים רבות של זוגיות הציע הגבר נישואים לאישה והם נרשמו ברבנות. כחודש לפני החתונה כל ההכנות כבר בוצעו - האולם, הרב והתקליטן הוזמנו, הכלה המיועדת כבר רכשה את שמלתה וההזמנות נשלחו לבני המשפחה ולחברים. עד ש-30 יום בלבד לפני החופה קיבל הארוס רגליים קרות והודיע לארוסתו שהוא מבטל את החתונה.

"עולל את הגרוע מכל"

"קשה לתאר את מפח הנפש העצום שנגרם לתובעת עקב מעשיו של הנתבע", נאמר בכתב התביעה. "חודש לפני החתונה עולל הגבר לבת זוגו לשעבר את הגרוע מכל. היא נאלצה לפנות אל ספקים שונים מהם הזמינו שירותים, להודיע על ביטול החתונה ולשלם פיצויים בגין הביטול".

"מעבר לנזק הכספי העצום נגרמה לתובעת אי נוחות רבה מעצם הצורך להתמודד עם נתוני השירותים השונים ולהודיע למשפחתה, חבריה וקרוביה על ביטול החתונה והתובעת עברה משבר קשה".

בגין עוגמת הנפש ותחושות "החרפה, האכזבה הריקנות והצער", כלשונה, דורשת הארוסה פיצויים בסך 200 אלף שקלים.