נלכד בבטן המטוס, ויפוצה במאות אלפי שקלים

מטעין מזוודות בשדה התעופה יפוצה בסכום של יותר מ-660 אלף שקלים, לאחר שננעל בתא המטען. בתום שעה ארוכה של פחדים עמוקים וחרדות קשות הוא חולץ בשלום, הודות לתשומת לב הנוסעים שהבחינו בחבטות שבקעו מרצפת המטוס

"סבל מטראומה קשה" (רויטרס)

צעיר שהועסק כמטעין מזוודות בנתב"ג פוצה באחרונה במאות אלפי שקלים לאחר שנלכד בתא המטען שבבטן אחד המטוסים. הוא חולץ רק כעבור שעה ארוכה, זאת לאחר שנוסעי הטיסה הסבו את תשומת לבם של הדיילים לדפיקות העמומות שבקעו מרצפת המטוס.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכתב תביעה על סך מיליוני שקלים שהגיש נגד רשות שדות התעופה וחברת "לאופר תעופה" למתן שירותי קרקע, תיאר הצעיר כיצד בזמן שנשלח להעמיס מזוודות נוסעים על אחד המטוסים נסגרה לפתע דלת תא המטען מסיבה שאינה ברורה ונעלה אותו בתוכו.

הידיעה כי הטמפרטורה בבטן המטוס נוטה לצנוח במידה דרמטית לאחר ההמראה, שכנעה את הצעיר כי נשקפת סכנה ממשית לחייו והכניסה אותו לחרדה עמוקה. לטענתו, כך העביר יותר משעה בתא המטען כשהוא חובט בדפנות המטוס וזועק במלוא גרונו לעזרה.

הוא חולץ דקות ספורות לפני ההמראה, לאחר ששרוול הגישה המחבר בין הטרמינל לפתח המטוס כבר נותק, הודות לתשומת לב הנוסעים ששמעו את חבטותיו העמומות. בכתב התביעה טען הצעיר כי החוויה המטלטלת נטעה בו פחדים עמוקים וחרדות קשות שבגינן החל לקבל טיפול.

במסגרת הסכם פשרה שעליו הסכימו רשות שדות התעופה, חברת שירותי הקרקע וחברת התעופה, פוצה התובע ביותר מ-660 אלף שקלים.

לפניות לכתב: ItaiA@ch2news.tv