פרסום ראשון: נהגה של שרה נתניהו יפוצה ב-150 אלף שקלים

תביעת פיצוי שהגיש נהגה לשעבר של רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, הסתיימה בהסדר פשרה במסגרתו יפוצה התובע ב-150 אלף שקלים ויוחזר לעבוד במשרד רה"מ, שם כינו בעבר את הטענות כסחיטה. מקורבים למשפחת נתניהו מכחישים את פרטיו ההסכם: "משפחת נתניהו לא שילמה אף לא שקל אחד לעובד זה בשום שלב"

יפצו את הנהג ב-150 אלף שקלים. בני הזוג נ (פלאש 90)

תביעה שהגיש נהגה לשעבר של רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, הסתיימה בהסדר פשרה שבמסגרתו יפוצה התובע ב-150 אלף שקלים. כך פורסם הערב (ב') לראשונה במהדורה המרכזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

עד שפוטר בשנה שעברה, שימש ויקטור סרגא במשך שנים כנהגה האישי של שרה נתניהו. בעקבות ההחלטה לסיים את עבודתו, הגיש הנהג באמצעות פרקליטיו תביעת פיצוי אישית נגד ראש הממשלה נתניהו, משרד רה"מ ונגד איש המשרד עזרא סיידוף, שבה טען כי פוטר בשל מחלת עור שממנה סבל. עוד הלין הנהג כי תנאיו הפנסיונים קופחו.

מלשכת רה"מ דחו אז את טענותיו של סרגא וטענו כי מדובר בניסיון סחיטה. הערב פורסם במהדורה המרכזית של חדשות 2, כי בטיוטת תביעה שהעביר ללשכת רה"מ טען סרגא גם ליחס בלתי הולם שלו זכה במהלך עבודתו.

בתום משא ומתן שניהלו פרקליטיו עם נציגים מנציבות שירות המדינה, פרקליטות מחוז ירושלים ופרקליטות המדינה, גובש לבסוף הסכם פשרה, שבמסגרתו יפוצה סרגא בסכום של 150 אלף שקלים, ואף יוחזר לשמש נהג במשרד רה"מ. עם זאת, סוכם כי הטענות בדבר "יחס בלתי הולם" יימחקו מטיוטת התביעה, ובגינן לא יינתן כל פיצוי.

גורם המקורב למשפחת נתניהו מסר לחדשות 2 בתגובה: "משפחת נתניהו לא שילמה אף לא שקל אחד לעובד זה בשום שלב. יתרה מכך, רעיית ראש הממשלה כלל לא נתבעה מלכתחילה בעניין זה, ולא הייתה מעורבת בשום צורה ובשום אופן ובשום שלב במשא ומתן שניהלה המדינה עם העובד המדובר".