אישום: טשטש, חטף וביצע מעשה מגונה

תושב אום אל-פאחם מואשם בחטיפת אישה שלקח בטרמפ. על פי כתב האישום, הגבר טשטש את הכרתה של המתלוננת באמצעות חומר שהחדיר למשקה שלה, הסיע אותה לבית בכפר סבא, שם הפשיט אותה ונגע בכל חלקי גופה. אחרי המעשים ניסה לסחוט ממנה כסף בתמורה שלא יפיץ את תמונותיה בעירום. לטענת הפרקליטות, בעימות ביקש את סליחת המתלוננת

"נגע בה בכל חלקי גופה". אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום חמור הוגש אתמול (ד') לבית משפט המחוזי בלוד נגד תושב אום אל-פאחם בן 30, המואשם כי הנאשם טשטש את הכרתה של אישה, חטף אותה ולאחר מכן ביצע בה מעשה מגונה. בפרקליטות טוענים כי המעשים בוצעו במהלך טרמפ, ולאחר מספר ימים ניסה הנאשם לסחוט את המתלוננת באמצעות תמונות חושפניות שצילם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, בתחילת החודש הסיע הצעיר את המתלוננת ברכבו מאור עקיבא לכיוון כפר סבא. במהלך הנסיעה עצר הנאשם פעמיים את הרכב, קנה עבור האישה קפה ומיץ אשכוליות, הכניס למשקאות חומר מטשטש ומסר אותם למתלוננת שהתעלפה במהלך הנסיעה.

לאחר שאיבדה את הכרתה, הסיע הנאשם את האישה לבית בכפר סבא. בכתב האישום נטען כי "הנאשם הפשיט את המתלוננת מבגדיה עד שהייתה עירומה כליל, הוריד את חולצתו, שכב עליה ובעודה מטושטשת נגע בכל חלקי גופה". לאחר שביצע במתלוננת את המעשה המגונה גנב ממנה הנאשם 800 שקלים וזוג עגילים.

קפה ומיץ עם מטשטשים. ארכיון (חדשות 2)


"התמונות שלך מאוד יפות"

עוד נטען בכתב האישום כי יומיים לאחר ביצוע מעשה המגונה, התקשר הנאשם אל המתלוננת ואמר: "יש לי הפתעה, התמונות שלך אצלי יפות מאוד". הנאשם איים על האישה שיפיץ את תמונות העירום שלה, וניסה לסחוט ממנה סכום של 7,500 שקלים. לאחר האיום התלוננה האישה במשטרה והגבר נעצר.

לצד כתב האישום הגישה הפרקליטות גם בקשת מעצר עד תום ההליכים נגד הנאשם. בבקשתה ציינה הפרקליטות כי יש ברשותה הקלטות בה נשמע הנאשם סוחט את המתלוננת. עוד טוענת הפרקליטות כי בעימות בין הנאשם ובין המתלוננת, ביקש ממנה שתסלח לו. בית המשפט המחוזי קיבל את עמדת התביעה, והאריך אתמול את מעצר הנאשם עד לקבלת החלטה אחרת.

לפניות לכתב: ItaiA@chwnews.tv