"מכשפה" מואשמת בסחיטת מאות אלפי שקלים

תושבת הדרום פרסמה את עצמה כמסירת כישופים באמצעות שדים וכמחזירת אהבות נכזבות וכך סחטה, לפי כתב האישום, מאות אלפי שקלים מנשים. היא איימה על מתלוננת שאם לא תעביר לידיה 420 אלף שקל לא תסיר את הכישוף שהטילו עליה שכניה ובמקרה אחר סחטה אישה שפנתה אליה בשל החשש שלה שבתה לא תינשא

50 אלף שקל להסרת כישוף, אילוסטרציה (רויטרס)

כתב אישום הוגש אתמול (ג') לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד תושבת מיתר בת 51 הנאשמת שהתחזתה למכשפה וסחטה מאות אלפי שקלים מלקוחות שפנו אליה לקבלת טיפולים. האישה נהגה לפרסם את עצמה במקומונים כ"מוציאה כישופים קשים על ידי שדים" וכ"מחזירה אהבות נכזבות". נשים שפנו אליה נסחטו במאות אלפי שקלים, תוך ניצול מצוקתן ואמונתן שיכולותיה המיסטיות יסירו קללות שרובצות עליהן או ישיבו להן את אהובן שנטש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי אחד מסעיפי כתב האישום, "המכשפה" סחטה ממתלוננת סכום של 420 אלף שקל בטענה כי הכספים דרושים לה לתשלום עבור שייח ערבי שמתקשר עם שדים. "הנאשמת הטילה אימה על המתלוננת בכך שטענה בפניה ששכניה הטילו עליה כישוף על ידי שמרחו לה דם על הדלת", נטען בכתב האישום. לצורך הסרת כישוף זה קיבלה הנאשמת תשלום בסך 50 אלף שקל.

בהזדמנות אחרת גבתה הנאשמת עשרות אלפי שקלים מאישה שפנתה אליה משום שדאגה מכך שבתה טרם נישאה. הנאשמת שכנעה את האם לשלם לה את סכומי הכסף כדי שתחזיר לבת את בן זוגה שנפרד ממנה.

איימה על מתלוננת שתעבור עינויים קשים

במקרה אחר פנתה אל הנאשמת מתלוננת שסבלה מכאבים באזור החזה. "בתגובה הטילה הנאשמת אימה על המתלוננת בכך שאמרה לה כי הכאבים בלב נובעים מסתימה בשלושה עורקים כי אם לא תעבור אצלה טיפול היא תמות", נטען בכתב האישום.

בנוסף, איימה הנאשמת על הלקוחה כי אם לא תשלם לה סכומי כסף גדולים בנה יאשפז אותה במוסד לחולי נפש שם היא תעבור עינויים קשים עד שתמות. באופן הזה סחטה הנאשמת מהמתלוננת יותר מ-50 אלף שקלים. ב"טיפול" שהעניקה הצמידה הנאשמת לבטנה של המתלוננת שקית ניילון וחיככה את ידיה מסביב לחזה.