30 שנות מאסר למאבטח שרצח את אשתו

פרשת הרצח מסתיימת בעסקת טיעון בבית המשפט: אדם שירה למוות בראשה של רעייתו, מול עיני בתם הקטנה, נשלח ל-30 שנות מאסר, בהסכמת פרקליטיו. "אנחנו מקווים שלילדים יהיו הכוחות לשקם את חייהם ולבנות את עתידם", כתבו השופטים בהכרעת הדין

זירת הרצח, בשנה שעברה (חדשות 2)

30 שנות מאסר נגזרו על מאבטח מאזור המרכז שהודה ברצח אשתו מול בתם, באמצעות נשקו האישי שניתן לו במסגרת עבודתו. בית המשפט המחוזי מרכז קיבל את הסדר הטיעון שנחתם בין הנאשם לבין הפרקליטות, ועל פיו נקבע העונש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

לבני הזוג יש שלושה ילדים. אחרי מספר שנות נישואים, הודיעה המנוחה לבעלה על רצונה להתגרש, ועזבה את הבית. במרס אשתקד ביקש הנאשם מפרודתו להסיע אותו למקום כלשהו. הוא התיישב במושב הקדמי, השניים אספו בדרך שתיים מבנותיהם, אחת מהן ירדה באמצע הדרך בביתה של חברתה, והשנייה נשארה עם הוריה ברכב.

בשלב מסוים, הורה הבעל לאשתו לעצור את הרכב, הוציא את האקדח וירה בראשה למוות. הילדה שנשארה ברכב יצאה ממנו בריצה והחלה לבכות תוך שהיא נמלטת מהאזור. לאחר שהילדה התרחקה, ירה הנאשם שוב בראשה של פרודתו.

עורך דינו של היורה טען כי הוא טופל בכדורים פסיכיאטריים, היה במצב נפשי מורכב ונסיבות חייו שפורטו בחוות הדעת הובילו למסקנה שהוא סובל מהפרעה נפשית חמורה שהגבילה את יכולתו, במידה ניכרת, להימנע מעשיית המעשה. אחותה של המנוחה קיבלה את המשמורת על שלושת הילדים.

"לסיום, ברצונו של בית המשפט לחזק את ילדי בני הזוג שהינם צעירים בתחילת חייהם שעוד נכונו להם קשיים ומשברים ומקווים שימצאו את הכוחות לשקם את חייהם ולבנות את עתידם", כתבו השופטים בסיום הכרעת הדין.