המטפלת תועדה מכה את הקשיש שבו טיפלה

מצלמה נסתרת שהתקינו בני משפחתו של קשיש מרעננה בדירתו חשפה מסכת אלימות קשה מצד המטפלת שלו. בעקבות התיעודים האלימים נעצרה האישה, אזרחית סרי לנקה בת 59. בחקירתה היא הודתה במיוחס לה וטענה כי הקשיש הוציא אותה מדעתה. הפרקליטות הגישה נגדה כתב אישום

המטפלת המתעללת תועדה במצלמות והועמדה לדין: כתב אישום הוגש היום (ד') בבית משפט השלום בפתח תקווה נגד אזרחית סרי לנקה בת 59, בגין תקיפת קשיש חסר ישע שבו טיפלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשמת תועדה במצלמה נסתרת שהתקינו בני משפחתו של הקשיש בן ה-67 בביתו, לאחר ששכנתו דיווחה להם כי היא חושדת שהמטפלת נוהגת להכות אותו. "החלטנו להתקין מצלמות כדי לראות מה קורה שם כשאנחנו לא נמצאים", סיפר לחדשות 2 Online בנו של הקשיש. "באחת הפעמים אחי שמע צעקות מהחדר, ואז הלכנו ובדקנו את המצלמות. הופתענו לגלות שהיא באמת תקפה אותו במכות מבלי שהוא יוכל להתגונן".

"היא הייתה בת בית"

באחד המקרים שתועדו נראית המטפלת כשהיא דוחפת את הקשיש ומפילה אותו לכורסה במקום להושיב אותו עליה. במקרים אחרים תועדה הנאשמת כשהיא מכה את הקשיש בראשו לאחר שהסיר מטפחת שניסתה לקשור לו. את התיעודים המפלילים העבירו בני המשפחה לחוקרי מחלק האלימות במשטרת כפר סבא, דודי לוי ויעל בר אור, ואלה עצרו את האישה. היא הודתה במיוחס לה והסבירה כי הקשיש הוציא אותה מדעתה.

על רקע הגשת כתב האישום נגד המטפלת, מספרים בני משפחתו של הקשיש כי הם עדיין מתקשים להתאושש מההלם. "היא עבדה אצלנו שבע שנים והייתה לבת בית", סיפר בנו. "מאז שאמי נפטרה היא התארחה אצלנו בכל החגים וקיבלה מאתנו מתנות. אנחנו עדיין מרגישים כלפיה כמו משפחה, ואפילו ביקשנו מהמשטרה שלא להכניס אותה לכלא, אלא רק לגרש אותה חזרה לארצה. אנחנו לא ממש יודעים איך לעכל את זה".