אישום: סחט גבר נשוי שעמו קיים יחסי מין

צעיר בן 23 מפתח תקווה נאשם בסחיטה באיומים של גבר חרדי, נשוי עם ילדים, לאחר שקיים עמו יחסי מין בהסכמה, תיעד ואיים להפיץ. הוא דרש כסף בתמורה לשתיקתו, אך לאחר שהדרישות לא פסקו החליט המתלונן לערב את המשטרה

אילוסטרציה (פוראת נאסר, חדשות 2)

צעיר בן 23 מהמרכז נאשם שסחט חרדי מבני ברק, נשוי עם ילדים, לאחר שקיים עמו יחסי מין - ותיעד. הוא דרש ממנו כסף ורכוש ואיים להפיץ את הסרטון אם יסרב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת   

מכתב האישום שהוגש נגדו לבית משפט השלום בתל אביב עולה כי לפני מספר חודשים פגש שלמה לוי, תושב פתח תקווה, את המתלונן בחוף המופרד בתל אביב וזמן קצר לאחר מכן הסיע אותו חזרה לביתו. במהלך הנסיעה עצר לוי בצד הדרך וביצע במתלונן אקט מיני, בהסכמתו, בעוד שהוא מצלם את המעשה.

מכתב האישום שהוגש על ידי עו"ד איתי פרוסט מפרקליטות מחוז תל אביב, עולה כי מיד לאחר צילום המעשה החל הנאשם לאיים על המתלונן בפגיעה בגופו ובפרסום מעשיהם באופן שיפגע בשמו כאיש משפחה ואדם חרדי.

בשלב זה דרש מהמתלונן את שעונו, את כרטיס האשראי שלו, את מכשירו הסלולארי וכן לקח 120 שקלים במזומן מארנקו. לאחר איומים נוספים מסר לו המתלונן גם את הקוד הסודי לכרטיס האשראי.

מפגש יזום על ידי המשטרה 

המתלונן חשב כי לוי יניח לו כעת לנפשו, אך בטרם שיחרר אותו לדרכו דרש ממנו האחרון להעביר לו 3,600 שקלים תוך כמה ימים. למחרת יצר עמו קשר ואף הזכיר לו את הדרישה הכספית, אז החליט המתלונן לפנות למשטרה ולספר להם אודות הסחיטה.

במרחב דן של מחוז תל אביב יזמו מפגש בין המתלונן לנאשם בתואנה כי יעביר לו מחצית מהכסף שדרש. הם קבעו להיפגש בחנות בגדים בבני ברק ומיד בתום העברה של 1,800 שקלים, נתפס לוי על ידי המשטרה ונעצר.

עו"ד יעל מסיקה מטעם הסניגוריה הציבורית מסרה בשמו של לוי כי "התיק רק הגיע לרשותנו, והטענות יישמעו בבית המשפט".‬‎‏