הדיון בביהמ"ש נדחה כדי שעורך הדין יוכל לקחת את בנו לגן

עורך דין מירושלים ביקש לדחות דיון בבית המשפט המחוזי בעיר כדי שיוכל ללוות את בנו לגן ביום הראשון של הלימודים ב-1 בספטמבר. השופט אישר את הבקשה בהתלהבות וכתב: "נימוק מוצדק זה מזמן לא שמעתי. צריך לעודד את ההורים לקחת את ילדיהם ביום הראשון לגן ולבית הספר"

"נימוק מוצדק". גן ילדים, אילוסטרציה (חדשות 2)

בית המשפט לטובת הקשר המשפחתי: סגן נשיא בית המשפט המחוזי בירושלים השופט משה דרורי אישר בחפץ לב את בקשתם של שני פרקליטים לדחות דיון בגלל שהוא נקבע ל-1 בספטמבר, היום הראשון של שנת הלימודים, והם רוצים ללוות את ילדיהם לגן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד דוד ברהום מירושלים הגיש בקשה לבית המשפט לדחות את הדיון בטענה כי הוא רוצה ללוות את בנו ביומו הראשון בגן. אל הבקשה הצטרף גם עורך הדין לנגנטל שייצג את הפרקליטות בדיון. השופט דרורי אישר את בקשת הדחייה, וכתב: "נימוק מוצדק מזה [לדחיית דיון] מזמן לא שמעתי. יש לעודד הורים לקחת את ילדיהם ביום הראשון לבית הספר ולגן".

"הדיון בתיק נקבע ל-1.9 מבלי שנוכחתי באולם", מתאר עו"ד ברהום לחדשות 2 online. "בני בן ה-4 מתחיל ללכת לגן חדש, והיה לי חשוב לוודא שאהיה זמין ללוות אותו ביום הזה. שמחתי שהשופט הסכים לבקשה לדחות במעט את מועד הדיון".

פרוטוקול הדיון


צילום של הפרוטוקול הועלה לדף הפייסבוק של הסנגוריה הציבורית וגרר תגובות אוהדות. "יפה מאוד, כך צריך להיות", כתבה אחת המגיבות, אחרת הוסיפה "החלטה מבורכת".