אישום: ברוך מרזל תקף תושב חברון

6 ימים לפני הבחירות הוגש כתב אישום נגד מועמד מפלגת "יחד" שמתאר מקרה מלפני כשנתיים, אז נכנס לביתו של תושב חברון "במטרה לבצע עבירה". בעוד האיש מבקש ממרזל לצאת החוצה, הוא הכה אותו בפניו וברגלו

נאשם בתקיפה. מרזל (חדשות 2)

שישה ימים בלבד לפני הבחירות הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד ברוך מרזל, המתמודד במקום הרביעי ברשימת מפלגת יחד, בגין עבירה שביצע לפני כשנתיים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי משטרת מחוז ש"י לבית משפט השלום בירושלים, בפברואר 2013 נכנס מרזל לביתו של תושב חברון, הכה ובעט בו. הוא הואשם בהסגת גבול פלילית ובתקיפה הגורמת חבלה של ממש.

בדרכו לתפילה במערת המכפלה, כך נכתב בכתב האישום, נכנס מרזל יחד עם אנשים נוספים ומסיבה שאינה ידועה, לחצר ביתו של האיש, שביקש מהם לצאת. מרזל מנגד, טוען כי הוזמן על ידי בעל הבית להיכנס.

לאחר שהפלסטיני ביקש שוב שייצאו, הכה מרזל את האיש במכת אגרוף בפניו - לשון כתב האישום. הפלסטיני ניסה לדחוף את מרזל ומלוויו החוצה, בעודו צועק "חייל, חייל" לעבר כוח צה"ל שהיה באזור.

כשהגיע אחד החיילים למקום הוא חצץ בין מרזל והאחרים לבין הפלסטיני ובשלב זה בעט מרזל ברגליו. במשטרה אומרים כי מרזל נכנס מלכתחילה לבית "כדי לעבור עבירה פלילית".

מרזל: "מנסים לפגוע בריצה שלי"

ברוך מרזל מסר בתגובה לאישום: "מוזר ששבוע לפני הבחירות המשטרה מגישה כתב אישום על אירוע שהתרחש לפני מספר שנים. שולפים מהמגירה תיק ישן של מתלונן עבריין שנזרק אפילו מבצלם, האינטרס ברור הם מפחדים ומנסים לפגוע בריצה שלי בכל דרך".

מרזל הוסיף כי "המשטרה והפרקליטות לא משלימים עם החלטת בית המשפט העליון לאפשר לי לרוץ. מדהים עוד יותר שבמשך שנים הם מגלים אוזלת יד בכל הקשור לזועבי אך איתי ידם קלה על ההדק. על אפם וחמתם בשבוע הבא יהיה בעזרת השם חבר כנסת ואלחם בפוליטיזציה שיש בפרקליטות ובמשטרה".