אישום: דקר את אישתו בצוואר כי חשד שבגדה

כתב אישום הוגש נגד תושב בת ים בן 71 שניסה לרצוח את אישתו לאחר 46 שנות נישואים, רק כי חשד שהיא בוגדת בו. על פי כתב האישום, הגבר תקף את האישה במשקולת ובסכין בנוכחות בנם, לאחר שהגיעו לדירה כדי לאסוף ציוד

הבן עצר את התקיפה. אילוסטרציה (AP)

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (ג') לבית משפט המחוזי בעיר כתב אישום חמור נגד שמעון מזרחי, תושב בת ים בן 71, המייחס לו ניסיון רצח של רעייתו, משום שחשד שזו בוגדת בו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עובדות כתב האישום, בסוף החודש שעבר דקר מזרחי את האישה בדירתם בנוכחות בנם מספר רב של פעמים בכל חלקי גופה, לאחר שהכה אותה בראשה בחוזקה באמצעות משקולת. האישה פונתה לבית החולים וולפסון כשהיא סובלת מפצעי דקירה מרובים ועמוקים בפניה, בצווארה, בחזה ובכפות ידיה. המותקפת עברה בבית החולים שני ניתוחים שהצילו את חייה.

הנאשם והאישה נשואים 46 שנה, ובין בני הזוג נתגלעו בתקופה האחרונה כמה סכסוכים. בעקבות המצב, האישה עזבה את ביתם המשותף ועברה להתגורר בבית מלון. ביום התקיפה חזרה האישה לדירתם המשותפת יחד עם בנה כדי לאסוף ציוד. לאחר שנכנסה לחדר השינה, נכנס בעקבותיה הנאשם נעל את הדלת והוציא לפועל את התקיפה הברוטאלית.

פונתה במצב קשה. ארכיון (חדשות 2)


דקר אותה בצוואר עד שחדלה להתנגד

בכתב האישום טוענת הפרקליטות כי "מיד עם היכנסם לחדר, דחף הנאשם את המתלוננת על המיטה הוציא מתחת למיטה משקולת ברזל והכה את המתלוננת בראשה בחוזקה". לאחר החבטה שלף הנאשם סכין מטבח גדולה שהסתיר מתחת למיטה והחל לדקור את האישה בכל חלקי גופה. "בשלב מסוים ריתק הנאשם את המתלוננת לריצפה כשהוא שוכב על פלג גופה העליון ונעץ את הסכין בחוזקה בצווארה. בשלב מסוים חדלה האישה להתנגד", נכתב באישום שהוגש על ידי עו"ד רותי שביט-אושרי.

בנם של הזוג, אשר שמע את זעקות לעזרה של אמו, פרץ את דלת חדר השינה והדף את אביו שהיה רכון מעל האם. האב ניסה לתקוף גם את בנו בכך שזרק לעברו את המשקולת.

יחד עם כתב האישום, הגישה הפרקליטות גם בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד הנאשם. לטענת הפרקליטות, חומר הראיות שנאסף נגד הנאשם כולל, בין היתר, קלטת בה תיעד הנאשם את עצמו פרט על כוונתו לבצע תאונת דרכים בה יגרום למותו ולמות האישה.