העו"ד החשוד בעבר: "מנצלים את חסן"

עורך הדין רונאל פישר, החשוד שהציע לאלון חסן לשלם שוחד לקציני משטרה, ייצג אותו בעבר ואמר בריאיונות לתקשורת כי מנצלים אותו. במאמר שפרסם בעבר כתב: "החיפזון לקבור אדם בהבל פה או לשבח את רעהו נעשה על ידנו כעניין של מה בכך"

חסן במהלך דיון בבית המשפט (חדשות 2)

עו"ד רונאל פישר, מי שהיה בעבר עורך הדין של יו"ר ועד עובדי נמל אשדוד אלון חסן והגן עליו בריאיונות בתקשורת - חשוד כעת שהציע לו לשלם שוחד לקציני משטרה, בתמורה לסגירת תיקים נגדו. הוא חשוד בתיווך לשוחד ובשיבוש הליכי חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בריאיונות עם התפוצצות פרשת השחיתות בנמל אשדוד, טען פישר שחסן מנוצל בגלל מוצאו. "אין ספק שלמדינה יש אינטרס גדול להחליש את אלון ולהביא לכך שוועד העובדים בנמל אשדוד יהיה מוחלש ומתגונן מול הכוח הגדול של המדינה", האשים אז עורך הדין. "מנצלים אותו בגלל המוצא שלו".

בשנת 2012 הוא הביע אכזבה מהתנהלות התקשורת בסיפורו של חסן: "עכשיו זה אלון ומחר דמות אחרת. אם אלון יעשה דיאטה ויוריד את הגורמט או שאני אלמד אותו לדבר גבוהה-גבוהה הוא יהיה אלון אחר?", אמר לגלובס.

"חיפזון לקבור אדם בהבל פה"

במאמר שפרסם בעבר באתר האינטרנט שלו כתב: "אנחנו מיודדים מאוד עם צדק. אנחנו מכירים אותו מבפנים. יש לנו תחושות חזקות לגביו. כך לפחות נדמה לנו. החיפזון לקבור אדם בהבל פה או לשבח את רעהו נעשה על ידנו כעניין של מה בכך. הרי אנחנו ממילא תמיד צודקים. יש רק בעיה אחת בסיפור הזה. שלא כולם חושבים כמו כולם, מה שמשאיר תחושה מאוד לא ברורה ביחס למהותו של הצדק".

שלשום התייחס אלון חסן בעמוד הפייסבוק שלו לפרשה - ורמז על הבאות. "אני מרגיש טוב תודה לאל, רוצה להגיד לכם שכל מה שקורה לנו הוא לטובה גם אם לפעמים אנחנו לא מבינים. כפי שאמרתי תמיד יש רק אמת אחת".

הוא סיכם את הפוסט עם המשפט: "לסיום אומר דבר אחד - מי שחפר לי קבר אני אקבור אותו בו".