אישום: התחזה לקרוב של כדורגלנים וניסה לפתות קטינים

כתב אישום הוגש נגד צעיר בן 19 שיצר קשר עם 17 נערים וילדים דרך פייסבוק וניסה לבצע בהם עבירות מין, בתמורה ל"מפגש עם כדורגלנים". באחד המקרים, לטענת התביעה, הוא הציע לכמה מהם לישון בביתו ובאחד המקרים אף קיים יחסי מין עם אחד מהם

חלק מההודעות. אילוסטרציה

פרקליטות מחוז מרכז הגישה השבוע כתב אישום נגד בן 19 שעל פי החשד הציג עצמו ברשת כקרוב משפחה של כדורגלנים מפורסמים ויצר קשר באינטרנט עם 17 קטינים, חלקם בני 10, תוך שהוא שולח להם הודעות בעלות תוכן מיני בוטה. בין היתר, הוא דרש מהם לשלוח לו תמונות עירום בתמורה למפגש עם כדורגלנים. באחד המקרים, לטענת התביעה, הוא הציע לכמה מהם לישון בביתו ובאחד המקרים אף קיים יחסי מין עם אחד מהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי האישום שהוגש נגד הצעיר, על ידי עו"ד לירן ממן, יצר הנאשם קשר עם ילד בן 11. לטענת הפרקליטות, הוא רכש את אמונו בכך שהתחזה לאחיו של כדורגלן הפועל באר שבע, אליניב ברדה, וביקש ממנו לצלם את עצמו כשלגופו תחתונים בלבד. "בתמורה, הבטיח לו הנאשם מוצרים של קבוצת הפועל באר שבע ומפגש עם אליניב ברדה", לשון האישום.

קיים יחסי מין ע ם קטין. אילוסטרציה (AP)

עוד נטען כי הצעיר דרש מאחד הילדים, בן 12, "לצלם את איבר המין" ולשלוח לו. בחלק מהמקרים נעתרו הקטינים לבקשותיו המגונות ובמכשיר הסלולרי שברשותו נמצאו עשרות תמונות של ילדים בתנוחות מיניות. באחד מסעיפי האישום, דרש הצעיר מאחד מהם שיתעד עצמו בסרטון כשהוא נוגע באיבר מינו וישלח אליו.

"מה הבעיה ללכת לחדר, להוריד מכנס ולצלם?"

בהזדמנות אחרת, כך על פי האישום, התחזה הנאשם לבן דודו של שוער בית"ר ירושלים אריאל הרוש, ויצר קשר עם נער בן 13. "במהלך ההתכתבות בין הנאשם והילד שאל הנאשם את הקטין שאלות רבות בנוגע לשרירי גופו", נכתב. "בשלב כלשהו הוא ביקש ממנו לשלוח אליו תמונות בהן מצולמים שרירי בטנו ורגליו של הקטין". בהמשך שאל הנאשם: "מה הבעיה שלך ללכת שנייה לחדר, להוריד מכנס, לצלם את הרגליים ולשלוח לי?"

"לא שולט בדחפיו". אילוסטרציה (חדשות 2)

יחד עם כתב האישום הגישה הפרקליטות בקשת מעצר נגד הנאשם, שבה התבקש בית המשפט לאסור על הצעיר להשתמש בתוכנת המסרים המיידים וואטסאפ. "מעשיו של הנאשם מלמדים על מסוכנות רבה", כתבה הפרקליטות בבקשת המעצר. "הנאשם מעיד על עצמו כי אינו יכול לשלוט בדחפיו המיניים וחרף מודעותו לגילם של הקטינים, שב לבצע את העבירות פעם אחר פעם". עד החלטה אחרת, הנאשם יישאר במעצר בית.