אישום: אנס ורצח את רינת רואס ז"ל

פרקליטות מחוז דרום הגישה כתב אישום חמור נגד בילאל שאכר בגין רצח, אינוס ומעשה סדום. על פי כתב האישום, שאכר – שעבד באתר בנייה באשדוד – אנס ורצח בשנת 2005 את רינת רואס ז"ל שגרה סמוך לאתר הבנייה והייתה בדרכה הביתה

רינת רואס ז"ל

כתב אישום חמור בגין רצח, אינוס ומעשה סדום הוגש הבוקר (ה') לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד בילאל, שאכר שנעצר בחשד שאנס ורצח את הצעירה רינת רואס ז"ל. המעשים בוצעו בשנת 2005, ולפני כשבוע וחצי בלבד עצרו השוטרים את שאכר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מכתב האישום עולה כי רואס שבה לביתה שבאשדוד סמוך לשעה 23:00, לאחר שסיימה משמרת בעבודתה בתל אביב. שאכר, תושב צפון הארץ, עבד כפועל בפרויקט הקמת בנייני מגורים בשכונת "הסיטי" באשדוד, סמוך לביתה של רואס.

לאחר שהמנוחה החלה לצעוד לכיוון ביתה, הנאשם הבחין בה, ובדרך שאיננה ידועה ובנסיבות שאינן ידועות, ביצע הנאשם את המעשים המיוחסים לו במנוחה - כך על פי כתב האישום.

רגע מעצרו של החשוד

"התנהג כחיית טרף אכזרית"

בכתב האישום נטען כי שאכר גרר את המנוחה אל סבך שיחים המצוי באתר הבנייה , שם בעל אותה וביצע בה מעשי סדום. רואס נאבקה בנאשם - אך ללא הצלחה. לאחר מכן, החל לשאכר לחנוק את רואס, רצח אותה ונמלט מהמקום.

הוריה של רואס פנו לתחנת המשטרה כעבור שעות אחדות, לפנות בוקר, ודיווחו על היעדרותה מהבית. לאחר חיפושים נרחבים שנערכו על ידי בני משפחה וחברים, נמצאה גופתה של רואס כשהיא מוטלת בתוך סבך השיחים באתר הבנייה.

לפיכך, ביקשה הפרקליטות להאריך את מעצרו של שאכר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו. בבקשת המעצר ציינה הפרקליטות כי שאכר "התנהג כחיית טרף אכזרית אשר צדה את קורבנה התמים. הוא התעלל במנוחה ועשה בה כרצונו באכזריות שלא תתואר במילים, לסיפוק יצריו המיניים האפלים, והשלים את מלאכת ההתעללות בכך שחנק את המנוחה למוות והותיר את גופתה בין השיחים".