אישום: תקף את אשתו כי הפריעה לו לצפות במונדיאל

אשתו של תושב קרית גת הפריעה לו במהלך שידור המשחק של נבחרת ספרד נגד נבחרת צ'ילה בשבוע שעבר. על פי כתב האישום שהוגש נגדו, הוא תקף אותה וגרם לה לשבר בארובת העין. את המשך המונדיאל, לפחות עד חצי הגמר, הוא יראה מתא המעצר

נבחרת ספרד במונדיאל (רויטרס)

כתב אישום הוגש אתמול (ב') לבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד תושב קריית גת בן 50 בגין תקיפת אשתו משום שזו הפריעה לו במהלך צפייה במונדיאל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, הבעל תקף את אשתו בשבוע שעבר במהלך ההפסד של נבחרת ספרד לנבחרת צ'ילה. "בשלב מסוים של המשחק התפתח וויכוח בין הנאשם לרעייתו כאשר הנאשם, בין השאר, כעס על המתלוננת כיוון ששברה בשגגה כוס זכוכית", תואר בכתב האישום.

במהלך הוויכוח תקף הגבר את רעייתו ובעט בירכה. האישה, כחלק מניסיון להתגונן, שרטה את בעלה בצווארו והוא בתגובה חבט באגרופו בפניה. לטענת הפרקליטות, "כתוצאה מהמכה החלה המתלוננת לדמם מעינה, בכתה והתחננה בפני הנאשם שיפסיק להכותה".

האישה פונתה לבית החולים "ברזילי" באשקלון כשהיא סובלת מחתך מדמם ונפיחות סביב עינה. בבית החולים אובחן שבר בארובת העין של האישה והיא נאלצה להישאר באישפוז בבית החולים במשך יומיים.

יחד עם כתב האישום, ביקשה פרקליטות מחוז דרום להאריך את מעצרו של הגבר עד תום ההליכים המשפטיים. אשתו התייצבה אתמול בדיון בהארכת מעצרו של בעלה בו תיארה את בן זוגה כבעל ואב טוב. שופט בית המשפט המחוזי, נסר אבו טהה, לא נעתר לבקשת האישה להורות על שחרור בעלה והאריך את מעצרו בשבועיים. משמעות ההחלטה היא שהוא יישאר בתא המעצר לפחות עד חצי הגמר.