"היא וידאה שהם בני מתחת ל-15"

כתב אישום הוגש נגד האישה החשודה בקיום יחסי מין עם עשרות נערים בקרית גת. כתב האישום מתאר שורה ארוכה של עבירות מין, כיצד שמה עבר מפה לאוזן בעיר ואיך היחסים שהחלו ביוזמתה של האישה – הפכו למקרים רבים של אורגיות עם נערים בדירתה. המשטרה טוענת כי יש עוד נערים רבים ששכבו איתה, והשוטרים לא הצליחו להגיע לכולם

האישה החשודה בעבירות המין, בביהמ"ש (חדשות 2)

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש כתב אישום נגד האישה תושבת קרית גת, החשודה בקיום יחסי מין עם עשרות נערים בגילאי 12 עד 15. הפרשה שנחשפה לראשונה בחדשות 2 הובילה לכתב אישום חמור, הכולל פירוט של השתלשלות העבירות בעיר. בין השאר נכתב כי היא וידאה שכל הנערים בני מתחת ל-15, והיא סירבה לשכב עם מי שהיה מבוגר יותר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

כתב האישום מתאר מפגשים עם נערים רבים ועשרות מעשי מין ביום. המפגשים התנהלו בחלקם ביוזמתה של האישה, חלקם ביוזמת הקטינים. בכתב האישום נכתב כי שמה והטלפון שלה היו במכשירים הניידים של מאות קטינים, רובם בקרית גת. היא מואשמת בשבעה מקרים של מעשים מגונים ובמעשה סדום, וכל אישום מכיל בתוכו יחסי מין עם ילדים רבים מתחת לגיל 15. השוטרים לא הצליחו להגיע לכל הנערים שקיימו עמה יחסי מין, וכתב האישום כולל כמה עשרות בלבד.

במקרה אחד, מתואר איך תחילה יצרו עמה קשר שני בני 13. היא ביקשה תמונות שלהם, ולאחד מהם היא אמרה שהיא לא מוכנה לשכב עמו כי היא מכירה את אימא שלו. למרות זאת, הקטינים שכנעו אותה לשכב עימם והיא הסכימה וקיימה איתם יחסי מין. הם סיפרו על מה שאירע לחבר שלהם והיא הזמינה את שלושתם אליה.

ניצב הלוי: "לא ייתכן שהשוטרים לא יידעו"

עבירות המין בעיר נמשכו כשחבר מביא חבר. האישה ביקשה מהצעירים לשלוח לה תמונה, וכשמישהו לא מצא חן בעיניה או שהיא הכירה את ההורים של הנער - היא סירבה לקיים איתו יחסי מין. האישה דרשה מהקטינים שהיו עמה לא לספר לנערים אחרים על הנעשה בדירתה כי חששה שהשמועות על מעשיה יגיעו למשטרה.

במקרה אחר המתואר בכתב האישום, יצאה האישה לטייל בשעות הערב בפארק ליד ביתה, שם ראתה חבורה של שלושה קטינים שישבו בפארק. הם ידעו במי מדובר, וניגשו אליה. היא תדרכה אותם בטלפון איך להגיע לביתה, ולאחר מכן היא קיימה עם שלושתם יחסי מין.

מפקד המחוז הדרומי במשטרה ניצב יורם הלוי אומר כי במקביל לכתב האישום, נחקרת תלונת האישה על כך שנפלה קורבן לאונס והתעללות. במשטרה לא החליטו עדיין איך לנהוג באנשי הרווחה והעירייה שידעו על מעשי האישה ולא דיווחו למשטרה, בניגוד להוראות, ועדיין לא הוחלט האם לפתוח נגדם בחקירה פלילית. ניצב הלוי אמר לפקודיו שהוא מצפה משוטריו ומהמודיעין של משטרת קרית גת לדעת דברים כאלה מראש. "לא ייתכן שלא נדע", אמר הלוי שהקים צוות לבדיקת התנהלות התחנה.