אישום: בן 24 אנס באכזריות בת 14 ואם לשלושה

כתב אישום שהוגש נגד צעיר מירושלים מייחס לו שתי תקיפות מיניות ברוטאליות שבוצעו במושב האחורי של מכוניתו. האחת מגוללת מעשה סדום שביצע בקטינה בת 14, והשנייה היא אונס של אישה בת 35, אם לשלושה ילדים, שאותה הכניס להריון. הקטינה התחננה ללא הועיל באוזני הנאשם: "אני רק ילדה קטנה"

הקטינה סטרה ובעטה בנאשם. אילוסטרציה (רויטרס)

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש אתמול (ג') כתב אישום חמור נגד תושב ירושלים בן 24, המייחס לו שני אישומים של מעשה סדום ואונס ברוטאליים. על פי הנטען בכתב האישום, הנאשם כפה את עצמו על קטינה בת 14 ואם לשלושה בת 35, שאותה אף הכניס אותה להריון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשם והקטינה הכירו לפני כחודשיים ובין השניים נרקמו קשרי ידידות. תחילה, טען הנאשם בפני הקטינה כי הוא בן 17. לפני כשלושה שבועות ניתקה הקטינה קשר עם הנאשם, אך הצעיר לא הרפה ודרש ממנה להיפגש עימו. ביום 19.5.14, כך על פי המסמך המשפטי, נעתרה הקטינה להפצרותיו של הנאשם והם נפגשו סמוך לביתה. הקטינה נכנסה למכוניתו של הנאשם, שם ביצע בה את זממו.

לאחר שנכנסה המתלוננת לרכב נעל הנאשם את דלתות המכונית והחל לחבק ולנשק אותה חרף התנגדותה. בכתב האישום טוענת הפרקליטות כי "הנאשם כפת את ידיה של הקטינה זו לזו והחל לגעת בה בחזה בעודה מנסה להתנגד, בין היתר בכך שניסתה להכות את הנאשם ברגליה".

כל עת התקיפה האכזרית התחננה המותקפת בפני הנאשם שיחדול וטענה באוזניו: "אני רק ילדה קטנה, אני מפחדת". אך כפי שנטען בכתב האישום, הנאשם לא הרפה וכפה עליה לקיים עמו יחסי מין. בתום התקיפה יצא הנאשם מהמכונית והקטינה נמלטה לכיוון בית חברתה.

אנס אישה בת 35 והכניס אותה להריון 

כתב האישום שהוגש נגד הצעיר מייחס לו, כאמור, גם אונס שביצע באם לשלושה ילדים בת 35 עימה הייתה לו היכרות שטחית. על פי טענת פרקליטת מחוז ירושלים, בחודש מרס השנה עצר הנאשם את מכוניתו לפני המתלוננת והציע לה באופן כוזב להסיע אותה למקום עבודתה. במהלך הנסיעה סטה הנאשם מהמסלול והחנה את הרכב בצד הדרך.

"הנאשם כרך את זרועו סביב כתפה של המתלוננת והחל ללטף אותה מתחת לבגדיה. המתלוננת בעטה בנאשם שבתגובה סטר לה על פניה", תואר בכתב האישום. לטענת התביעה, הצעיר הפשיט בכוח את האישה ובעל אותה שלא בהסכמתה במושב האחורי של המכונית. כתוצאה מהמעשה נכנסה האישה להריון ונאלצה לבצע הפלה.

כתב האישום שהוגש נגד הצעיר מייחס לו ביצוע של מעשה סדום ואינוס תוך גרימת הריון. במקביל לכתב האישום הגישה אתמול הפרקליטות גם בקשה למעצר עד תום ההליכים. בבקשה כותבת התובעת עו"ד יפעת גפן כי "הנאשם ביצע מעשי מין חמורים בשתי מתלוננות תוך זמן קצר, דבר אשר מצביע על המסוכנות הנשקפת ממנו". בית המשפט המחוזי האריך את מעצרו עד יום חמישי.