אישום: תכנן לסמם את אשת השוטר, לפגוע בה מינית ולירות

כתב אישום הוגש נגד תושב טבריה על תכנית נקמה שרקם לכאורה כדי לפגוע באשתו של שוטר אותו האשים במות אחיו. לפי האישום, האיש תכנן לשכור את שירותיה של האישה, ליצנית באירועים, להכניס למשקה שלה סם אונס ואז לפגוע בה מינית ולירות בה. סוכן סמוי שהתחזה לסוכן נשק הצליח לסכל את התכנית

נקמה בשוטר. ארכיון (שי פוקס)

לבית המשפט המחוזי בנצרת הוגש אתמול (א') כתב אישום נגד תושב טבריה בן 38 בגין תכנית שרקם לנקום בשוטר, שלטענתו, אחראי למותו של אחיו. לפי כתב האישום, התכנית היתה לסמם את אשת השוטר בעזרת סם אונס, לפגוע בה מינית ואז לירות בה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחיו של הנאשם נהרג בתחילת השנה במהלך פעילות משטרתית ללכידת גנבי רכב. האח נורה למוות בידי כוח משטרתי לאחר שפרץ מחסום שהקימו השוטרים. לפי האישום, בעקבות מותו של האח החליט הנאשם לפגוע בשוטר, שמבחינתו היה האחראי למוות.

הנאשם החל לאסוף מידע על השוטר, ולאחר שהבין שהוא הוצא מביתו, מטעמי בטיחות, החליט שיפגע ברעייתו, שעובדת כליצנית באירועים. "הנאשם החליט להצטייד בסם אונס ובאקדח ולהזמין את אשת השוטר בתואנה כי הוא מבקש לשכור את שירותיה כליצנית", מפרט כתב האישום. "במהלך המפגש תכנן להכניס לה את החומר המטשטש למשקה ואז לפגוע בה מינית או לירות בה".

סם אונס. אילוסטרציה (משטרת ישראל, ימ"ר תל אביב)


"שוטר סמוי התחזה לסוחר נשק"

כדי להוציא את התכנית אל הפועל פנה הנאשם למכר וביקש לרכוש אקדח. המכר יצר קשר עם המשטרה, יידע אותה בדבר תכנית הנקם וגוייס על ידה כסוכן. לפני כשבועיים, לפי כתב האישום, תיאם המכר פגישה בין הנאשם לשוטר סמוי אחר, שהתחזה לסוחר נשק.

"הנאשם נכנס לרכבו של השוטר הסמוי ולאחר שיחה קצרה בין השניים ירד השוטר מהרכב, ניגש לצמחיה בקרבת מקום והוציא מתוכה שקית ובה אקדח ותחמושת", תואר בכתב האישום. בזמן שהיו ברכב סיפר הנאשם לשוטר הסמוי על רצונו לנקום במשטרה ועל כך שהוא אוסף מידע לגבי השוטר. כשלקח הנאשם את השקית עם האקדח התנפל עליו כוח משטרתי שהמתין במקום ועצר אותו.

"ניסה לקנות אקדח מסוכן סמוי". אילוסטרציה (חדשות 2)


כתב האישום שהוגש באמצעות פרקליטות מחוז צפון מייחס לנאשם ניסיון חבלה בכוונה מחמירה וניסיון נשיאת נשק. יחד עם כתב האישום הגישה הפרקליטות גם בקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים נגדו. "מעשיו של הנאשם חמורים מאוד ומעידים כי מדובר באדם מסוכן שמורא החוק אינו חל עליו", נכתב בבקשת המעצר. בית המשפט המחוזי בנצרת האריך אתמול את מעצרו עד לדיון בעניינו בשבוע הבא.