אישום: מעסה אנס וביצע מעשים מגונים ב-3 נשים

מעסה תושב השרון מואשם בביצוע אונס ושני מעשים מגונים במטופלות שהגיעו לספא בו עבד בתל אביב. על פי כתב האישום, הוא החדיר את אצבעותיו לאיבר מינה של אישה שהגיעה לספא לקבל עיסוי, ובשני מקרים נוספים נגע באיבריהן המוצנעים של נשים למרות התנגדותן

שלוש תקיפות מיניות. אילוסטרציה (רויטרס)

לבית המשפט המחוזי בתל-אביב הוגש במהלך החג כתב אישום נגד מעסה בספא ברמת אביב בגין אונס וביצוע מעשים מגונים במטופלות. את מעשיו של הנאשם כינתה הפרקליטות "מעשים נלוזים שבוצעו במטופלות שנתונות לחסדיו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי המיוחס לו בכתב האישום, הנאשם, תושב השרון בשנות ה-30 לחייו, תקף מינית שלוש נשים שהגיעו לטיפול בספא בה עבד. באחד המקרים, לפני כשבועיים, הגיעה אחת המתלוננות לספא לחגוג את יום הולדתה עם חברה. בכתב האישום נאמר כי "במהלך הטיפול עיסה הנאשם את גבה של המתלוננת, את ישבנה, ואת רגליה. בשלב מסויים החל הנאשם לעסות את אזור המפשעה של המתלוננת".

במהלך עיסוי המפשעה, החדיר המעסה את אצבעותיו לאיבר מינה בניגוד להסכמתה. לאחר מכן, החל הנאשם לעסות את אזור החזה של המתלוננת ושאל אותה "האם זה בסדר". בתגובה ענתה המתלוננת שהיא אינה מעוניינת בכך והמעסה סיים את הטיפול לאחר זמן קצר.

כתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין רותי שביט-אושרי מפרקליטות מחוז תל אביב, מייחס לנאשם גם שתי עבירות של מעשים מגונים. בחודש נובמבר 2013, בזמן שעבד בספא אחר בתל אביב, ביצע על פי האישומים הגבר מעשה מגונה במטופלת שהגיעה במסגרת יום כיף שאירגן מקום עבודתה.

"במהלך הטיפול קיפל הנאשם את רגלה הימנית של המתלוננת והחל לעסות את ירכה בתנועות עולות ויורדות. בשל מסוים ביצע הנאשם במתלוננת מעשה מגונה בכך שנגע באצבעותיו באיבר מינה מעל לתחתוניה", נכתב בכתב האישום. מיד לאחר המעשה המגונה הבהירה המתלוננת לנאשם שהיא אינה מעוניינת להמשיך את הטיפול. הוא התנצל בפניה ויצא מחדר הטיפולים.

שאל את המטופלת: "אפשר ללכת עד הסוף?"

עוד על פי בכתב האישום, בתחילת החודש שעבר ביצע הנאשם מעשה מגונה נוסף באישה שחגגה יום הולדת. האישה הגיעה עם חברתה לספא בתל אביב ובמהלך הטיפול החל הנאשם לעסות את אזור מפשעתה. לאחר מכן ביקש המעסה מהמטופלת לשכב על גבה כשחזה חשוף והחל לעסות אותו. לדברי הפרקליטות, בשלב זה "הפשיל הנאשם את תחתוניה של המתלוננת ונגע בידו באיבר מינה מתחת לתחתוניה. בשלב זה אחזה המתלוננת בידו של הנאשם ואמרה 'לא'". הנאשם שאל את המתלוננת "האם אפשר עד הסוף" וזו השיבה בשלילה.

במקביל לכתב האישום, ביקשה הפרקליטות גם את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים. "הנאשם ניצל את האמון שניתן בו על ידי המתלוננות ואת העובדה שסברו שאכן מדובר באיש מקצוע", כתבו נציגי הפרקליטות בבקשת המאסר והוסיפו: "הנאשם ניצל את היות המתלוננות נתונות לחסדיו, שכובות על מיטת הטיפול כשתחתונים בלבד לגופן, כדי לבצע בהן את מעשיו הנלוזים".