עוד לפני הרשעה: המואשם בהריגת יפתח גריידי נשלח לכלא

תוך כדי שתלוי ועומד נגדו כתב אישום בגין רצח החייל יפתח גריידי, בית המשפט גזר על מני דבוש חודשיים מאסר בפועל בגין איומים על בעל פיצרייה. הסיבה לאיומים: דבוש וחברו חשבו שהפיצה לא טעימה. גם עם השופטת הוא התעמת - בגלל שפיהק בדיון

מני דבוש בבית המשפט (פלאש 90)

בית משפט השלום בתל אביב גזר חודשיים מאסר בפועל על מני דבוש בגין איומים על בעל פיצרייה לאחר שהוא וחברו סברו כי הפיצה לא טעימה. דבוש הואשם לאחרונה בהריגה על חלקו במעורבות ברצח החייל יפתח גריידי במועדון ברעננה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, דבוש וחברו לא אהבו את הפיצה שהוגשה שלהם - ולכן זעמו על בעל הפיצרייה. כשניסה להרגיע את שניהם התפתח ויכוח בתוך המטבח. במהלך הוויכוח פנה חברו של דבוש אל דבוש ואמר לו: "מה אתה בכלל מתייחס לקוקסינל? הזה אני אהרוג אותו, אני אדקור אותו", תוך כדי שעמד ליד סכיני המטבח ושיחק בהם.

בהמשך, דבוש איים על המתלונן ואמר לו: "אני אוריד לך את הראש, אגרום לך לרוץ בחצאית בעיר, אתה לא יודע עם מי יש לך עסק". בשלב זה התערבה חברתו של בעל הפיצרייה, שהייתה באותה עת קטינה, וביקשה מהשניים לעזוב את המקום ולחדול ממעשיהם.

בתגובה אמר לה דבוש: "סתמי את הפה. אם לא היית בחורה הייתי מרביץ לך". חברו של דבוש יצא מהמטבח, החל להשתולל, שבר כיסא ומכסה של פח אשפה בפיצרייה, והעיף לכל עבר אשפה וקרטונים.

השופטת מיכל ברק-נבו מתחה ביקורת על דבוש שפיהק בעת הקראת גזר הדין. "אני לא מתווכח אני אומר לך שלא ישנתי כל הלילה, וזה בטעות ולא בכוונה", השיב לה. "אז פיהקתי, מה לעשות?".