16 שנות מאסר לנהג הסעות שאנס בת 11

נהג הסעות בן 49 נשלח לכלא לאחר שהורשע באונס תלמידה בת 11. על פי כתב האישום, הוא קיים עמה קשר מיני עד שהייתה בת 15, וניצל את יחסי התלות שפיתחה כלפיו. הנהג איים על הילדה כי אם לא תקיים עמו יחסי מין - הוא ידרוס אותה ואת אחיה

הקשר המיני החל בגיל 11 (אילוסטרציה) (רויטרס)

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר 16 שנות מאסר על נהג הסעות בן 49 שהורשע כי אנס במספר מקרים ילדה בת 11 שהסיע לבית הספר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי כתב האישום, תחילה הציע הנאשם למתלוננת לנקות את ביתו, ובבית הושיב אותה על הספה והחל לגעת בה. לאחר מספר ימים הוא הזמין אותה שוב, השקה אותה באלכוהול וחיבק אותה. במפגש השלישי הוא כבר צפה עמה בסרט פורנוגרפי וקיים עמה יחסי מין.

תחילה התנגדה הילדה למעשיו, והוא דחף אותה ואיים כי ידרוס אותה או את אחיה אם לא תסכים לדרישותיו. בית המשפט קבע כי הנהג ניצל את גילה הצעיר של הילדה שפיתחה יחסי תלות כלפיו, ובהמשך גרם לה להגיע אליו מרצונה. השניים קיימו קשר מיני כמעט מדי יום עד שהנערה הגיעה לגיל 15.

"איבדה את ילדותה"

"מדובר בנסיבות קשות ביותר", כתבו השופטים יעקב צבן, רפי כרמל ורבקה פרידמן-פלדמן. "ראשיתה של מערכת היחסים בין הצדדים, בעורמה ובאיומים. הנאשם פיתה את המתלוננת וניצל את גילה הצעיר כדי ליצור מערכת יחסים מעוותת".

"המעשים וחשיפתם ערערו את כל עולמה של המתלוננת, היא איבדה את ילדותה, ותפקדה מבחינת הנאשם כאישה לסיפוק צרכיו המיניים", כתבו השופטים. "כיום המתלוננת איננה מתפקדת, היא סובלת מסיוטי לילה, היא איננה מאמינה בעצמה ובאחרים, היא איבדה גם את הקשר עם משפחתה. המתלוננת זקוקה לטיפול ארוך ומורכב כדי שתוכל להכיל את הפגיעה שחוותה ולהתחיל לבנות עצמה באופן בריא יותר".

בית המשפט גזר על הנהג 16 שנות מאסר החל מיום מעצרו לפני כמעט שנתיים, ושנת מאסר על תנאי. בנוסף, הוא ישלם פיצוי למתלוננת בסך 50 אלף שקלים.