אישום: בעל תקף את אשתו בחומצה - כי רצתה לבקר את אמה

תושבת באר שבע הותקפה פעמיים בחומצה על ידי בעלה משום שביקשה לבקר את אמה – כך עולה מכתב אישום חמור. החומצה גרמה לאישה כוויות בעיניה, בעורפה ובלשונה, בעקבותיהן היא פונתה לבית החולים סורוקה, שם נותחה בעינה. הנאשם בחקירתו: "היא הכעיסה אותי, אז תקפתי אותה"

אישום: תקף את אשתו בחומצה. אילוסטרציה (AP)

כתב אישום חמור הוגש בסוף השבוע נגד תושב באר שבע בן 53, הנאשם כי תקף את אשתו בחומצה - אחרי שביקשה לבקר את אמה בניגוד לרצונו. החומצה גרמה לאישה כוויות חמורות בעיניה, באוזנה ובלשונה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, שהוגש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, הגבר שפך על אשתו את החומצה לפני עשרה ימים, לאחר שזו אמרה לו כי היא רוצה לנסוע לביקור.

לפני הנסיעה, נטל הבעל חומצה מסוג נתרן היקסודית, שהחזיק בבקבוק בגינת הבית, ושפך אותה על פני אשתו. האישה שחשה בצריבה עזה בפניה החלה להתפתל מכאבים, אך בזאת לא תמה התקיפה הברוטלית.

על פי הנטען בכתב האישום, "הנאשם יצא שוב אל הגינה, נטל את הבקבוק עם החומצה, שב אל הבית ושפך בשנית חומצה על פניה ועל עורפה של המתלוננת, תוך שהיא צועקת מכאב". לאחר מכן, נטל הנאשם כוס זכוכית והכה באמצעותה את רעייתו בפניה עד אשר הכוס נשברה. שכן ששמע את זעקות האישה הגיע אל הבית והרחיק את הנאשם מהמתלוננת.

יחד עם הגשת כתב האישום, הגישה פרקליטות מחוז דרום בקשת מעצר נגד הנאשם עד תום ההליכים. מבקשת המעצר עולה כי הנאשם הודה בחקירתו במיוחס לו וטען כי "עשה זאת משום שהמתלוננת הכעיסה אותו".

האישה פונתה לבית החולים סורוקה בעיר, שם נותחה בעיניה, אך בשלב זה קיים עדיין חשש כי התקיפה גרמה לה נזק בלתי הפיך לראייתה. שופט בית המשפט המחוזי בבאר שבע, נסר אבו טהה, האריך את מעצרו של הבעל ושלח אותו להסתכלות פסיכיאטרית.