כך הכו צעירים נהג מונית שסירב להסיעם

צעירים מואשמים בתקיפת נהג מונית באשדוד שסירב לקחת אותם כיוון שהיו שיכורים. הם הכו אותו בפניו ובראשו עד שנדרש לטיפול. "אם היה להם סכין לא הייתי מדבר היום", שיחזר הנהג. צפו בתיעוד

אלימות ברחובות העיר: תיעוד שהגיע לידי חדשות 2 מציג תקרית אלימה שאירעה לפני שלושה שבועות, בשבת בבוקר, בטיילת של אשדוד. ארבעה צעירים שיכורים התנפלו על נהג מונית שסירב לקחת אותם, והיכו אותו בפניו ללא רחם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אחד הצעירים שפך על הנהג את המשקה שלו והחל לחבוט ברכב. הנהג ההלום יצא להרגיע את הצעירים, והם התנפלו עליו מיד, היכו אותו שוב ושוב בפניו ובראשו. כל זה קרה לאור יום, לעיני עוברים ושבים, ואיש לא התערב.

"אני ישבתי בתוך האוטו, הם באו, רצו לנסוע, אני ראיתי שהם היו שיכורים, שאלו אם אני נוסע, אמרתי להם שאני לא לוקח אותם", שיחזר נהג המונית שהותקף. "בדרך כלל כל השיכורים מהמועדונים וכל הסיטואציות האלה זה בלילה. אם מישהו מהם היה עם סכין ביד, אני לא יודע אם הייתי מדבר היום".

נהג המונית נפצע בפניו ובראשו, ונזקק לטיפול רפואי. התוקפים, בשנות ה-20 לחייהם, נמלטו מהזירה אבל לאחר כמה ימים נעצרו על ידי המשטרה. כנגד שניים מהם, שמוכרים היטב למשטרה - ג'ון קלוד בן שמעון תושב ראשון לציון ואבירם זגורי תושב אילת - הוגשו כתבי אישום בגין תקיפה וגרימת חבלה.

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים המשפטיים כנגדם.