אמהּ של מלכת היופי תובעת מיליונים מהקאנטרי קלאב: "42 שנות חיים פשוט נמחקו"

אילנה ממן נפגעה בראשה במהלך אימון אירובי לפני חמש שנים ואיבדה את זיכרונה. השבוע הגישו בני משפחתה תביעה נגד הקאנטרי קלאב, שלטענתם אחראי לפגיעה החמורה. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר מארק, בעלה של אילנה: "היינו צריכים ללמד אותה הכל מחדש. אנו רוצים הכרה בעוול שנגרם לנו"

מור, אילנה ומארק ממן (חדשות 2)

לפני כחמש שנים השתתפה אילנה, אמהּ של מלכת היופי מור ממן, בשיעור התעמלות אירובית, שהפך את חייה על פיהם. לקראת סיום האימון החליקה אילנה על רצפת האולם, נפלה ונחבלה בעוצמה בראשה. כתוצאה מהפגיעה היא איבדה את זיכרונה. השבוע הגישה ממן תביעה נגד קאנטרי קלאב באר שבע, שלטענתה אחראי לפגיעה הקשה. בשיחה עם חדשות 2 Online אמר בעלה, מארק: "42 שנות חיים פשוט נמחקו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

לדבריה, כשהתעוררה אילנה בבית החולים, לא זיהתה את בעלה ואת ילדיה. "לאחר התאונה החיים שלנו נפסקו", אומר בעלה. "אנחנו רוצים שהגוף שרשלנותו הביאה לשבר הגדול ייקח אחריות".

בכתב התביעה שהוגש לבית המשפט המחוזי בלוד, המשפחה טוענת כי הרצפה שעליה התקיים האימון אינה מתאימה לקיום הפעילות. "הרצפה הייתה עשויה מחומר קשיח ומחליק", לשון כתב התביעה. "רצפת האולם נבנתה ממרצפות בעלות התנגדות להחלקה הנמוכה מהנדרש בתקן".

"היינו צריכים ללמד אותה הכל מחדש"

מלכת היופי מור ממן (ששון משה, מתוך "לאשה")
לכתב התביעה צורפה חוות דעת של מומחה, שבה נכתב כי "אילו הרצפה נבנתה מחומרים בעלי גמישות - כנראה שלאילנה הייתה נגרמת חבלה זניחה". לדברי מארק, בני המשפחה ניסו לבוא במשא ומתן עם הקאנטרי, אך נתקלו באטימות. "רק לאחר שכלו כל הקיצין הגשנו את התביעה", אמר.

"עברנו חוויה קשה ללא שום סיוע או התחשבות", הוסיף ממן. "כל ההתמודדות שלנו נעשתה באמצעות כוחותינו הדלים. לאחר התאונה היינו צריכים ללמד את אשתי הכל מחדש, וכשאני אומר הכל - אני מתכוון הכל: מי היא, מי אני, מה הילדים. דברים שאנשים לא מסוגלים להעלות על הדעת בכלל".

בתביעה, שהוגשה באמצעות עו"ד גדעון פנר, דורשת המשפחה פיצויים בסכום של יותר מ-2.5 מיליון שקלים - בין היתר בשל פיטוריה של אילנה מעבודתה עקב התאונה. "ההתמודדות הייתה קשה ביותר", סיכום מארק את טענותיו. "חיים של אדם בשיא תפארתו השתנו מקצה לקצה. אנחנו רוצים הכרה בעוול שנגרם לנו".

מקאנטרי קלאב באר שבע סירבו להגיב לידיעה.

לפניות לכתב: ItaiA@ch2news.tv