הסדר טיעון בפרשת העלמות המס: עבודות שירות לגולן

לבית משפט השלום בתל אביב הוגש היום הסדר טיעון בפרשת העלמות המס של אייל גולן, ובמסגרתו נקבע כי הזמר ירצה ארבעה חודשי עבודות שירות. עוד נקבע כי חברת "ליאם הפקות" שבבעלותו תשלם קנס. "מרוצים שהעניין ייסגר ללא פנייה לערכאות", אמר עורך דינו של גולן לחדשות 2 Online

ירצה עבודות שירות. אייל גולן (פלאש 90, מרים אלשטר)

פרשת העלמות המס של אייל גולן: הזמר המצליח ירצה ארבעה חודשי עבודות שירות בעקבות פרשת העלמות המס - כך עולה מהסדר טיעון שהוגש היום (ג') לבית משפט השלום בתל אביב. ההסדר, שנרקם בין פרקליטיו של גולן, עורכי הדין ד"ר יעקב וינרוט ודב וינרוט, לנציגי רשות המסים, טעון עדיין את אישורו של בית המשפט.עוד נקבע בהסדר הטיעון כי חברת ההפקות "ליאם הפקות", שבבעלותו של גולן, תשלם קנס בסכום שטרם נקבע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בשיחה עם חדשות 2 Online הבהיר פרקליטו של גולן, עו"ד אודי ברזילי, כי במסגרת הסדר הטיעון, קיבל עליו גולן את האחריות לעבירות שבוצעו - "למרות שהן נעשו שלא בידיעתו". בשלב זה, הוסיף ברזילי, מוקדם לקבוע האם בית המשפט יאשר את הסדר הטיעון.

במסגרת הסדר הטיעון נקבע עוד כי חברת "ליאם הפקות" שבבעלותו של גולן תשלם קנס בסכום שטרם נקבע. "רשויות החקירה נהגו עמו באופן מאוד הוגן ומקצועי ועל זה אנו מודים להם", אמר עו"ד ברזילי. "ההסכם נמצא בגיבוש כבר שנה ואנו מרוצים שהעניין ייסגר ללא פנייה לערכאות".

כתב האישום נגד גולן הוגש באוקטובר 2013, ובמסגרתו נאשמו הזמר וחברת "ליאם הפקות" בהעלמת הכנסות בגובה 2.65 מיליון שקלים. כמו כן צוין בכתב האישום כי הזמר וחברת ההפקות הגישו חשבוניות פיקטיביות ודוחות כוזבים למס הכנסה.