קובי פרץ עתר לבג"ץ: "לבטל את ההסכם עם אמרגני"

במעמד הקראת כתב האישום נגד הזמר קובי פרץ, הודיע עורך דינו כי יעתור לבג"ץ כדי לבטל את הסכם עד המדינה שנחתם עם אמרגנו לשעבר של פרץ, יוחאי יעיש. פרץ מואשם בהשמטת הכנסות בהיקף של 5.2 מיליון שקלים, עבירות מס ואיומים. הוא כפר בהאשמות נגדו

יעתור לבג"ץ. קובי פרץ (חדשות 2)

עורך דינו של הזמר קובי פרץ הודיע היום  (א') כי יעתור לבג"ץ בדרישה לבטל את הסכם עד המדינה שנחתם עם יוחאי יעיש, אמרגנו לשעבר של פרץ. הזמר מואשם בהשמטת הכנסות בהיקף של למעלה מ-5.2 מיליון שקלים, עבירות מס ואיומים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סנגורו של פרץ, עורך הדין דורון ברזילי, כפר היום בשמו של פרץ באישומים נגדו בהקראת כתב האישום. הוא טען כי המספרים והסכומים שכללה הפרקליטות בכתב האישום אינם מדוייקים.

"מדובר בעד מדינה אחד שעל בסיס דבריו נבנה כל כתב האישום", ציין ברזילי. "כתב האישום לא היה יוצא לאוויר העולם אלמלא מדובר היה בקובי פרץ ולכן אנחנו מבקשים לעתור לבג"ץ לעניין הסכם עד המדינה עם יעיש. ההסכם נחתם בניגוד להנחיות היועץ המשפטי ויש בו ליקויים".

ברזילי ביקש לדחות את הדיון לצורך הגשת העתירה לבג"ץ, אך השופטת לימור מרגולין דחתה את הבקשה והורתה לסנגוריו של פרץ לספק מענה לאישום כבר היום. "לא ניתן הסבר מדוע עד היום לא נעשתה פנייה לבג"ץ בעניין הסכם עד המדינה עם יעיש שנמצא אצל הסנגורים מזה זמן", קבעה השופטת.