התקליטן סירב לנגן שיר, הבליין נקם בבעלי המועדון

מה עשה תושב פתח תקווה בן 27 כשהתקליטן במועדון שבו בילה סירב לנגן את השיר האהוב עליו? ניסה להצית את דירת בעלי המועדון. שלשום הוגשו נגד המצית כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים. "הנאשם סיכן את ביטחון כל דיירי הבניין בזמן שישנו", נכתב בבקשת המעצר

"סיכן את חיי הדיירים". אילוסטרציה (חדשות 2)

כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים הוגשו בתחילת השבוע נגד תושב פתח תקווה בן 27, לאחר שניסה להצית את דירתו של בעל מועדון שהתקליטן שלו התעלם מבקשותיו לנגן שיר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הנאשם בילה לפני כשבועיים במועדון בפתח תקווה. בכתב האישום שהוגש לבית משפט בעיר נטען כי "הנאשם פנה לתקליטן מספר פעמים בבקשה כי התקליטן ינגן שיר ספציפי והתקליטן סירב". הסירוב להשמיע את השיר שביקש גרם לבליין לעלבון צורב והוא החל להתפרע במועדון.

בעקבות התנהגותו פנה אחד ממנהלי המקום לנאשם וביקש ממנו לעזוב. לאחר שיצא מהמועדון הבטיח הנאשם לנקום בבעלים: "אני יודע איפה אימא שלך גרה. אביא לך רימון", הוא איים.

סיכן את כל דיירי הבניין

בשעות הקטנות של אותו הלילה ניסה הנאשם לממש את איומיו. בשעה 5:15 הגיע הנאשם לביתו של הבעלים וניסה להצית את דירתו. "הנאשם הגיע למקום עם דלי, ניירות, קרטון וענף עץ והצית את חדר המדרגות בסמוך לדלת ביתו של הבעלים". המשטרה מייחסת לו עבירות של איומים והיזק לרכוש במזיד.

בד בבד להגשת כתב האישום הגישה התביעה המשטרתית גם בקשה למעצר עד תום ההליכים נגד הנאשם. בבקשה טוענת המשטרה כי במעשיו "סיכן הנאשם את ביטחון כל דיירי הבניין בשעה הדיירים ישנו".

עוד עולה מבקשת המעצר כי לנאשם עבר פלילי בעבירות מין, אלימות ורכוש. "המעשים המיוחסים לנאשם, עברו הפלילי וזלזולו הבוטה בחוק, כל אלה מצביעים על מסוכנות שלא ניתן לאיין בחלופת מעצר", נטען בבקשה.

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך את מעצרו עד לדיון בעניינו שייערך בתחילת החודש הבא.

לפניות לכתב: ItaiA@ch2news.tv