רצח את אשתו - עם שואב אבק

ויכוח שפרץ בין בני הזוג הנשואים מזה 28 שנים, הידרדר לאלימות קשה שהסתיימה ברצח. הגבר החל לתקוף את אשתו באמצעות אגרופים לפניה ולגופה ותוך כדי שהיא מתגוננת מפניו, הטיח בה שואב אבק בעוצמה. בית המשפט הרשיע אותו וקבע: "גמלה בו ההחלטה ליטול את חייה בלא התגרות מצידה"

זירת רצח, ארכיון (זוזנה ג'נקו, פלאש90)

בית המשפט המחוזי בתל אביב הרשיע הבוקר (שני) את תושב העיר ברצח בכוונה תחילה, לאחר שהרג את אשתו באמצעות שואב אבק לפני כשנתיים. הוא הכה אותה במשך דקות ארוכות באגרופיו ולבסוף הטיח בה את שואב האבק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בני הזוג היו נשואים 28 שנים וגרו יחדיו בדירה בתל אביב. במהלך ויכוח שפרץ ביניהם תקף הנאשם את אשתו, הכה אותה באגרופים בפניה ובגופה וגרר אותה לחדר השינה, תוך שמתגבשת בו ההחלטה להרוג אותה - לשון כתב האישום.

למרות צעקותיה וניסיונות התגוננותה, תפס הבעל את שואב האבק שהיה בחדר והטיח בה את המכשיר כמה פעמים בעוצמה רבה עד שאיבדה את ההכרה ולבסוף מתה.

"גמלה בו ההחלטה ליטול את חייה בלא התגרות מצידה"

הנאשם הכחיש בתחילה שמעשיו הם שגרמו למותה של האישה ואף טען כי חבורת אנשים צעירים פרצה לבית והם שהרגו את המנוחה. עם זאת, לאחר זמן מה הודה במעשיו, אך ציין כי אינו זוכר את הפרטים במדויק בשל שתיית אלכוהול מרובה.

בית המשפט המחוזי בתל אביב בראשותו של השופט גלעד נויטל קבע בהכרעת הדין כי "הנאשם נטל את חייה המנוחה באמצעות מכות רבות והטחת שואב האבק, לאחר שגמלה בו ההחלטה ליטול את חייה בלא התגרות מצידה". בית המשפט קבע כי הבעל לא היה במצב של שכרות ולא פעל מתוך הגנה עצמית.