עבודות שירות לצעיר שניסה להרעיל עובדת ב"ארומה"

תושב ת"א בן 21 שעבד כטבח בסניף גבעת שמואל של רשת בתי הקפה, הורשע בניסיון הרעלה של צעירה שעבדה עמו עקב סכסוך שהתגלע ביניהם. הוא נשלח לרצות 140 שעות לתועלת הציבור יחד עם עונש מאסר על תנאי וקנס כספי בסך 4,000 שקלים

ארכיון (חדשות 2)

בית משפט השלום בפתח תקווה גזר היום (ה') עונש של עבודות שירות, ארבעה חודשי מאסר על תנאי וקנס כספי בסך 4,000 שקלים על עודאי סואעד, שהורשע בניסיון הרעלה באמצעות חומר ניקוי של צעירה שעבדה עמו בסניף "ארומה" בגבעת שמואל לפני כשנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

על פי עובדות כתב האישום, האירוע התרחש בחודש אפריל 2013, אז ביקשה המתלוננת מהנאשם, שעבד כטבח, "שיכין לה סלט במטבח, ומשהתמהמה הנאשם בהכנתו, האיצה בו המתלוננת לעשות כן. נוכח כך הכין הנאשם למתלוננת סלט, והתיז לתוכו חומר ניקוי מסוג שאינו ידוע במדויק למאשימה, ארז אותו והגישו למתלוננת".

"המתלוננת לקחה את הסלט לביתה", נכתב באישום, "והחלה לאכול אותו, עד אשר התקשר אליה עובד אחר בסניף ומסר לה כי הנאשם אמר לו על מעשיו. עקב כך, המתלוננת גרמה לעצמה להקיא פעמיים ושטפה את פיה".

הצעירה לחדשות 2 Online: "מפחדת שזה יקרה שוב"

לכשנחשפה הפרשה, התלוננה הצעירה במשטרה כי בינה לבין סואעד, המתגורר בדרום תל אביב, פרצה מריבה על רקע הערות שהפנתה כלפיו. בעקבות הריב, החליט הצעיר להוסיף מסיר שומנים למנת הסלט שהכין עבור שותפתו לעבודה. העובדת, שחשה ברע, פונתה לבית החולים - שם זיהו את ההרעלה וביצעו שטיפת קיבה .

זמן קצר אחרי המקרה, סיפרה הצעירה לחדשות 2 Online כי היא נמצאת בחרדות והיא חווה קושי ממשי לחזור למקום עבודתה. "אני נמצאת בלחץ מתמיד", אמרה. "למרות שהוא כבר לא עובד במקום - אני מפחדת שדבר כזה יכול לקרות לי שוב וגם לאחרים".