הקלטות דני ביטון: "מביא את הקטנה?"

אביו של אייל גולן הודה והורשע בעבירות מין בקטינות וצפוי להישלח לשנתיים מאסר. במהדורה המרכזית פורסמו האזנות סתר שביצעה המשטרה שמשמשות כראיות המרכזיות בתיק נגדו

"אם תראה כמה יש לי כל יום... אתמול, שלשום, פה שתיים עליי, שתי ילדות... עכשיו התקשרו שתיים, שלוש התקשרו, עשר. 'בוא, אנחנו רוצות להיות איתך'. עכשיו יש לי שתיים מ... משהו חזק מאוד" - כך נשמע דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן שהודה והורשע בעבירות מין בקטינות, בין היתר בכך שסרסר בהן ושידל אותן לעסוק בזנות - בהאזנות סתר שביצעה המשטרה ומשמשות כראיות המרכזיות בתיק נגדו. חלקן פורסם הערב (ראשון) במהדורה המרכזית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

חבר: אתה מביא את הקטנה?
ביטון: בעזרת השם
חבר: חייב, מה בעזרת השם, אם לא - אני אביא אותה
ביטון: נו כן, כן...
חבר: טוב, אני אעשה לך טלפון כשנגיע למקום
ביטון: טוב אחי
חבר: ביי מותק

בחודש הבא צפוי בית המשפט לקבל את הסדר הטיעון ולשלוח את ביטון לשנתיים בכלא. על פי כתב האישום, הוא "צד" את הקטינות בהופעות ובתכניות של בנו הכוכב הנערץ. כך הוא גם הציג את עצמו ואז ניצל אותן לסיפוק מאוויו המיניים שלו ושל מכריו.

חבר: יש לך משהו, איזה סחורה?
ביטון: כל הזמן
חבר: משהו טוב? חזק?
ביטון: אני אעדכן אותך עוד מעט, בסדר?!
חבר: טוב ביי
ביטון: ביי כפרה

תיק החקירה נשען בחלקו הגדול על האזנות הסתר שביצע ימ"ר תל אביב. ביטון, כפי שנשמע, התייחס לקטינות כאל חפץ. הוא ידע שהן מבקשות את קרבתו של בנו אייל גולן, הוא הזמין אותן לאירועים של גולן ואז החזיר ש"יחזירו לו טובה" - תספקנה לו ולחבריו שירותי מין.

ההקלטות חשפו כי ביטון ידע את גילן של הנערות והיה ער למצבן האישי והמשפחתי הקשה, למצוקותיהן החברתיות והכלכליות וניצל זאת. הוא ידע כי בשל קרבתו לאייל גולן יתקשו הנערות הצעירות לסרב לדרישותיו. 

ביטון הגיע היום לבית המשפט כשהוא מסתייע בכיסא גלגלים לאחר שנחבל לפני כחודשיים בחוף הים. במסגרת כתב האישום המתוקן נגדו הוא הודה והורשע בהבאת אדם לידי מעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות, שיבוש מהלכי משפט והשמדת ראייה.