קצין שמואשם בהטרדה מינית: השוטרת צריכה להישפט

תת-ניצב שמעון בן הרוש, לשעבר סגן מפקד מחוז מרכז, מואשם בהטרדות מיניות של שוטרת בשירות חובה בת 19. אלא שהקצין הבכיר טוען כי היא זו שיזמה את הקשר עמו ואף שלחה לו תמונת עירום שלה. פרקליטו: "השוטרת צריכה לעמוד לדין"

"השוטרת צריכה לעמוד לדין". בן הרוש (חדשות 2)

במחלקה לחקירות שוטרים הוכנה טיוטת כתב אישום נגד תת-ניצב שמעון בן הרוש, לשעבר סגן מפקד מחוז מרכז, שמואשם בהטרדות מיניות של שוטרת בשירות חובה בת 19. אלא שהקצין הבכיר חושב כי לא הוא זה שצריך לעמוד לדין, אלא דווקא לובשת המדים הצעירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

טיוטת כתב האישום מייחסת לתת-ניצב בן הרוש מעשה מגונה והטרדות מיניות תוך ניצול יחסי מרות. לפני כשנה, כך על פי המסמך המשפטי, בעקבות פנייה של השוטרת שיסייע לה, החל בן-הרוש להתכתב עמה בטלפון הנייד. עד מהרה החלו המסרונים לכלול תכנים מיניים בוטים, כשבין השאר הוא מתאר כיצד הוא רואה את יחסי המין שאמורים להתקיים ביניהם.

עוד עולה מטיוטת כתב האישום כי בן-הרוש אף ניסה להגיע אל ביתה של השוטרת, ובמקרה אחר, בעת שהייתה בלשכתו, הוא קם לעברה ונישק אותה על שפתיה. אלא שהקצין הבכיר טוען כי השוטרת היא זו שיזמה את הקשר האינטימי עמו ולדבריו מדובר ב"בחורה פרובוקטיבית" שאף שלחה לו תמונת עירום שלה.

פרקליטו של בן-הרוש, עו"ד אריאל בן עטרי, מסר בתגובה כי "השוטרת היא זו שצריכה לעמוד לדין".