לעין המצלמה: חיסול בעולם התחתון

מצלמות אבטחה שהוצבו באזור התעשייה באשדוד קלטו רצח שהתבצע בחודש מרס סמוך למסעדה בעיר. הקורבן, יאיר אמסלם, נורה מטווח קצר והמעורבים בירי נמלטו. כך זה נראה

מצלמות האבטחה תיעדו את רגעיו האחרונים של יאיר אמסלם, שנרצח בחודש מרס האחרון באשדוד. בסרטון נראה אמסלם מנסה להימלט מהיורים, אך הם רודפים אחריו ויורים בו מטווח קצר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש לפני כשלושה שבועות סמוך למסעדה ברחוב העבודה שבעיר. בעוד החשודים רודפים אחריו, תועד אמסלם בורח לכיוון הכביש - שם נורה למוות. גופתו נותרה שרועה כשהמעורבים נמלטים לכל עבר.

שעות ספורות לאחר האירוע עצרו בלשי ימ"ר לכיש חשוד ראשון במעורבות ברצח, תושב אשדוד בן 29. במהלך פעולות החקירה איתרו הבלשים בנתיב הבריחה של החשוד ברצח את האקדח באמצעותו, על פי החשד, נורה אמסלם.

מחקירת האירוע עלה כי הרקע לרצח היה קטטה שהתפתחה במקום בעקבות מפגש שתוכנן, על פי החשד, בין הצדדים, שאליו הגיע אמסלם חמוש בסכין והחשוד ברצח חמוש באקדח. במשטרה ציינו כי במהלך המפגש, שהתפתח לקטטה, דקר המנוח לכאורה את אחד החשודים. החשוד בחיסול ירה בו מספר כדורים ואף וידא - כך על פי החשד - את הריגתו.

החשוד ברצח נמלט מהמקום ברכב, לא לפני שהשליך את האקדח בתעלת ביוב סמוכה. בחקירתם שמרו החשודים על זכות השתיקה, אולם לבסוף גובשו ראיות מוצקות הקושרות אותם לביצוע המעשה. הבוקר (א') הוגש כתב אישום נגד החשוד, יגאל בוהדנה, בגין רצח.