אישום: האישה ביקשה גט, בעלה ניסה לרצוח אותה בשנתה

כתב אישום שהוגש נגד בן 54 מחולון בגין ניסיון לרצוח את אשתו מתאר כיצד תקף אותה, לאחר שזו הודיעה לו על כוונתה להתגרש ממנו. הבעל ניסה לחנוק את אשתו בשנתה, בתם המשותפת התעוררה – ודקרה את אביה כדי לעצור אותו

ניסה לרצוח את אשתו רק כי ביקשה גט (דניאל נחמיה, חדשות 2)

גבר ניסה לרצוח את אשתו - רק כי ביקשה להתגרש ממנו: פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (ה') לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד תושב חולון בן 54, בגין ניסיון לרצח אשתו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

על פי כתב האישום, ביקשה האישה מהנאשם להתגרש לאחר 22 שנות נישואין והעבירה לו את כתב התביעה ואת בקשתה לגט. בני הזוג ניהלו דין ודברים בנושא ולאחר השיחה הלכו לישון יחדיו.

אלא, שבמהלך הלילה גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לגרום למותה של אשתו. בעוד שהיא ישנה במיטתם, הוא התנפל עליה ואחז בגרונה בחוזקה. לאחר שהתעוררה בבהלה, היא הצליחה לזעוק לעזרה והעירה את בתה שישנה בחדר הסמוך.

הבת, שנדהמה לראות את אביה חונק את אמה, ניסתה להדוף אותו מהאם - אך ללא הצלחה. גם לאחר שהצטיידה בסכין מטבח ופצעה את הנאשם בידו, הוא המשיך במעשיו. רק כאשר היא איבדה את הכרתה, הוא עזב את חדר השינה וכעבור זמן קצר אף ניסה לפגוע בעצמו באמצעות כריכת חוט טלפון סביב צווארו. כוחות משטרה שהגיעו לדירה עצרו אותו מיד.