מתלוננת נוספת נגד שרה נתניהו?

אישה שעבדה במשך שמונה חודשים במעון ראש הממשלה שוקלת להגיש תלונה לבית הדין לעבודה על יחס משפיל לכאורה מצד רעייתו של נתניהו. "עברתי את האירועים הכי קשים בבית", היא סיפרה לחדשות 2, "אבל אני לא הולכת לתבוע או לדרוש כסף". משפחת נתניהו: "בדיוק כפי שאמרנו וצפינו - שיטת ההכפשה נמשכת"

זה כבר נראה כמו גל: שוב, עובדת לשעבר במעון ראש הממשלה - שלישית במספר בשבועות האחרונים - שוקלת להגיש תלונה לבית הדין לעבודה הכוללת טענות על יחס משפיל לכאורה מצד הגברת נתניהו. מדובר באישה נוספת שעבדה במשך שמונה חודשים בבית ראש הממשלה, שככל הנראה תתייצב ותעיד לטובת שני חבריה לעבודה - מני נפתלי וגיא אליהו - על האירועים שהייתה עדה להם במקום ועל מה שקרה לה לטענתה במהלך עבודתה שם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני עברתי את האירועים הכי קשים בבית", היא סיפרה לחדשות 2. "עברתי דברים קשים מאוד שם, אבל אני לא הולכת לתבוע או לדרוש כסף". לטענתה, החודשים הספורים שבהם עבדה במעון ראש הממשלה נחשבים לתקופת זמן ארוכה במיוחד. "אני נחשבת לאחת הוותיקות", אמרה. "אף אחד לא מחזיק שם יותר מחודש-חודשיים. קשה מאוד לעבוד שם".

עם זאת, טענו היום (ד') חברי משפחת נתניהו מעל כל במה כי התביעות האחרונות שהוגשו נגד משרד ראש הממשלה הן "קמפיין מתוזמר שאין בו ולו דבר עם טענות על יחסי עבודה; יש מי שמכוון אותו, משדל את העובדים ומממן את שכר פרקליטיהם".

גיא אליהו (חדשות 2)

ומנגד, התייצבה גם היום פרקליטת הצמרת עורכת הדין נעמי לנדאו שמייצגת את התובעים, והדגישה כי התיק שיוצג בבית המשפט יכלול ראיות של ממש להוכחת הטענות של שני לקוחותיה. "בחלק מהמקרים", אמרה, "היו נוכחים עובדים אחרים. בחלק אחר נכחו גם בני משפחת נתניהו. לא יכול להיות שזה עורבא פרח". לטענת עו"ד לנדאו, מרשה "סיפר דברים מהבטן. זה כאין וכאפס לעומת אירועים אחרים שישנם ושאותם בחרנו שלא להגיש או לציין מפאת כבוד האנשים".

מני נפתלי (חדשות 2)

העיסוק במה שקורה בבית ראש הממשלה ימשיך להעסיק את המדינה גם בתקופה הקרובה. מקורבי נתניהו טוענים כי רעיית ראש הממשלה נפלה קורבן לרצח אופי שמטרתו לפגוע בבעלה, ומנגד טוענים התובעים מני נפתלי וגיא אליהו כי סוף סוף החליטו העובדים שנרמסו לכאורה בבית ראש הממשלה - להרים את הראש ולספר את שעברו.

ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "בדיוק כפי שאמרנו וצפינו - שיטת ההכפשה נמשכת. עובדים ממורמרים המנסים להוציא כסף מהמדינה בדרך של סחטנות, מקבלים ייעוץ משפטי נדיב ופרסום נרחב על מנת שיכפישו את רעיית ראש הממשלה, ירמסו את כבודה ויפגעו בכך בראש הממשלה".