התקיפה בלוד: אישום נגד 11 קטינים

הנערים, כולם בני 13-16, נאשמים בתקיפה בנסיבות מחמירות של איציק הרוש, תושב לוד בן 43. מחקירת המשטרה עולה כי כ-20 נערים התנפלו על הרוש בסוף השבוע האחרון והכו אותו באמצעות מקלות, אבנים, מוטות ברזל ושברי בקבוקים – ללא כל סיבה

התביעה המשטרתית הגישה היום (ה') כתבי אישום נגד 11 קטינים בגין תקיפה בנסיבות מחמירות של תושב לוד בסוף השבוע האחרון. מכתב האישום עולה כי חבורת הנערים התנפלה על איציק הרוש, בן 43, והחלה להכותו באכזריות ללא סיבה. בסך הכל עצרה המשטרה 14 חשודים במעורבות בתקיפה - כולם בני 13-16.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסוף השבוע האחרון חזר הרוש לביתו סמוך לחצות. כשנכנס לחניה המוארת מתחת לבניין בו הוא מתגורר הרגיש מטר של אבנים שנזרק לעבר מכוניתו - אז הבחין, לדבריו, בחבורת נערים, שחלקם על פי החשד היו תחת השפעת אלכוהול.

"ראיתי אותם בצד יושבים, כששאלתי למה זרקו לי אבנים על האוטו הם החלו לתקוף אותי, לא הייתה לי דרך להגן על עצמי הם היו להערכתי כ-20 נערים ונערות, אולי בגילאים של 13-16 והיו ביניהם כמה שפשוט הטיחו בי לבנים שמצאו במקום", שיחזר הרוש את רגעי הפחד בשיחה עם חדשות 2 Online.

"התחיל לרדת לי דם מכל הכיוונים" 

זירת האירוע (באדיבות המשפחה)
לדבריו, בשלב מסוים אחד מהנערים הכניס את היד לכיסו. "חשבתי שאולי הוא יוציא אולר והלך עליי, התחלתי לרוץ לכיוונו ואז כבר הרגשתי מטח אבנים מאחורי והתמוטטתי, היה רגע שממש פחדתי, שהתחיל לרדת לי דם מכל הכיוונים".

הרוש סיפר כי לאחר כחמש דקות חש אחד השכנים לעזרתו. "כמו מלאך הוא התחיל לעצור לי את הדם", תיאר. אז הוזעקו הפרמדיקים והרוש פונה באמבולנס של מד"א לבית החולים אסף הרופא, ולאחר קבלת טיפול שוחרר.

מהמשטרה נמסר כי הרוש הוכה על ידי כעשרים נערים בעת שחנה את רכבו. הנערים תקפו את הרוש באמצעות מקלות, אבנים, מוטות ברזל ושברי בקבוקים. מעצרם התאפשר בזכות עדות של עד ראייה. הרוש פונה לקבלת טיפול בבית החולים אסף הרופא במצב קל-בינוני.