תיעוד: שוטרים משתלטים על שודד בן 16

מצלמות האבטחה בתחנת הדלק בקריית מלאכי תיעדו כיצד צעיר מאיים על המוכרת באמצעות סכין ודורש את הכסף שבקופה. שוטרים שפרצו למקום השתלטו עליו באקדחים שלופים לאחר דקות ארוכות ומתוחות. כך זה נראה

ניסיון שוד אלים בתחנת דלק בקריית מלאכי: נער בן 16 נעצר לאחר שאיים לפני כשבועיים בסכין על עובדת בחנות הנוחות במקום. מצלמות האבטחה בחנות תיעדו את הדקות הארוכות והמפחידות, בהן איים הנער על העובדת הצעירה ודורש ממנה להכניס את שטרות הכסף שבקופה לשקית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בסרטון נראה השודד רעול הפנים ממשיך לאיים על המוכרת, שנותרה לבדה במשמרת. היא התחננה בפניו על חייה. בתיעוד ניתן לראות כיצד עובר אורח נכנס למקום והמוכרת אוזרת אומץ ומבקשת עזרה. האיש מתעלם ונוטש את המוכרת המפוחדת לבדה עם השודד.

עוברות דקות ארוכות של חרדה במהלכן השודד ממשיך לאיים על המוכרת ולדרוש את הכסף. רק תקלה בקופה מונעת ממנה לתת לו את הכסף - עד ששוטרי תחנת קריית מלאכי ממרחב לכיש פורצים לחנות ומשתלטים על השודד באקדחים שלופים ודרוכים.

מתברר כי השוטרים הערניים חשדו בנער מבעוד מועד ועקבו אחריו לתחנת הדלק. מיד עם מעצרו, התברר כי השודד, רק נער בן 16, הספיק להיות מעורב באירועי אלימות קודמים ורק לפני כחודש השתחרר מהכלא.

"השוטרים עקבו אחריו כשנכנס לתוך תחנת הדלק", סיפר סנ"צ סמי מרציאנו, מפקד תחנת קריית מלאכי. " לא יצא בזמן סביר מהחנות ובנוסף האזרח שיצא מבוהל מהמקום העלה את חשדם של השוטרים שהמתינו בחוץ".

לפני שבועיים הוגש נגד הנער כתב אישום חמור בגין ניסיון שוד והחזקת סכין. פרקליטו, עו"ד מיכאל בוסקילה מהסניגוריה הציבורית טוען כי מדובר בטעות בזיהוי והנער כופר באשמה. המוכרת שעבדה במקום התפטרה עוד באותו יום ואמרה כי לתחנת הדלק היא לא מוכנה לחזור.