קשיים במגעים להסדר טיעון עם שולה זקן

גורמים בסביבתה של זקן אומרים כי המשא ומתן עם הפרקליטות קרוב לפיצוץ ומעריכים כי לא תיחתם עמה עסקת טיעון. אמש דווח כי ראיות שהציגה זקן לחוקריה הובילו להתפתחות דרמטית במגעים עמה. ביום שני צפוי השופט דוד רוזן למסור את הכרעתו בתיק הולילנד

קשיים במגעים להסדר טיעון עם זקן (חדשות 2)

האם אהוד אולמרט יכול לנשום לרווחה? גורמים בסביבתה של שולה זקן, לשעבר ראש לשכתו של אולמרט, אומרים כי ישנים קשיים משמעותיים במגעים בינה לבין הפרקליטות בניסיון לגבש הסדר טיעון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המקורבים העריכו כי לא תיחתם עסקת טיעון, מאחר שהמגעים בשלב זה קרובים יותר לפיצוץ, והוסיפו כי בשעות הצהריים אמורה להתקבל ההחלטה הסופית בנושא. בתוך כך מתברר כי זקן העידה במשטרה במשך שלושה ימים ברציפות, ולא רק אתמול.

שולה זקן ואהוד אולמרט (קובי גדעון, פלאש 90)

אמש (ד') דווח כי חלה התפתחות דרמטית במגעים להסדר טיעון, לאחר שזקן הציגה לחוקרי המשטרה ראיות על מעורבות לכאורה של אולמרט בשיבוש מהלכי החקירה נגדו במשפט הולילנד.

הדיווח על ההתפתחות במגעים עם זקן הגיעו זמן קצר לאחר שבג"ץ דחה את העתירות שנועדו לחייב את בית המשפט לשמוע את עדותה של שולה זקן. נכון לשלב זה, ואם לא תיחתם עסקת טיעון עם זקן, צפוי השופט דוד רוזן לתת את הכרעתו בתיק הולילנד ביום שני הקרוב.