שדד את הקופה באיומי בקבוק אלכוהול

מצלמות האבטחה שהוצבו בתחנת הדלק ליד חיפה תיעדו צעיר רעול פנים נכנס לחנות הנוחות ושודד באיומי בקבוק אלפי שקלים מהקופה. המצלמות אף הקליטו את חילופי הדברים בין השודד למוכר

"תן לי את הכסף, תן את הכול" - כך נשמעה השיחה שתועדה במצלמות האבטחה של חנות הנוחות בתחנת הדלק של אפק, סמוך לחיפה, לפני כחודש. בתיעוד ניתן לראות כיצד גבר בשנות ה-20 לחייו, חמוש בבקבוק אלכוהול ריק, חולצה שמסתירה את פניו וגרביים שמכסות את ידיו, נכנס לחנות של התחנה ותוך כדי איומים על שני הצעירים שעבדו במקום, שודד אלפי שקלים מהקופה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתמונות נראה הצעיר נכנס מבעד דלתות החנות ושולף בקבוק אלכוהול, באמצעותו החל לאיים על המוכרים והלקוחות במקום. לאחר מכן השודד דרש מהמוכר בצעקות כי יכניס את כל תכולת הקופה לתוך שקית. כשהשוד, מבחינתו, הסתיים - הוא נמלט מהמקום.

לאחר שנעצר על ידי המשטרה כעבור מספר ימים, התברר כי לשודד יש עבר פלילי. עכשיו גם עומד נגדו כתב אישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה בגין השוד האחרון.

עורך דינו, שאדי דבאח, אמר לחדשות 2 Online כי "הנאשם מכחיש את המיוחס לו וטוען שלא היה בתחנת הדלק בזמן ביצוע השוד. המשטרה מצאה אדם שזיהה אדם אחר כמי שביצע את השוד".

הסרטון שפורסם היום מדגיש עד כמה השודדים כבר אינם חוששים לבצע מעשי שוד ואין דבר שירתיע אותם. הם כבר לא צריכים כלי נשק, לא אקדחים ולא סכינים לאחר שבעבר כבר תועדו מקרי שוד באמצעות נשק מאולתר דוגמת כיסא או אבנים.