התביעה נגד נתניהו: אב הבית נמצא דובר אמת בפוליגרף

טרם הגשת התביעה נגד בני הזוג נתניהו עבר אב הבית בדיקה במכונת אמת במכון פוליגרף מוביל. בין השאלות שנשאל: האם הגברת נתניהו התקשרה אליו ב-3 לפנות בוקר בגלל חלב? והאם זרקה פרחים על הרצפה וביקשה ממנו להרים אותם?

תבע את בני הזוג נתניהו. ארכיון (AP)

תביעת אב הבית לשעבר במעון ראש הממשלה נגד נתניהו: הערב (ב') נחשף במהדורה המרכזית כי עוד לפני הגשת התביעה, עבר מני נפתלי בדיקת פוליגרף במכון מוביל - והתברר כי דיבר אמת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בבדיקה נשאל נפתלי שלוש שאלות: האם הובטח לך על ידי עזרא סיידוף תקן של עובד מדינה בתפקיד אב הבית? אם גברת נתניהו התקשרה אליך בשלוש בלילה בכעס על חלב בשקית ולא בקרטון בבית בקיסריה? אם גברת נתניהו זרקה פרחים על הרצפה וביקשה ממך להרים אותם?‬

הנבדק השיב בחיוב על השאלות הרלוונטיות. עורכת הדין נעמי לנדאו, המייצגת את אב הבית, היא ששלחה אותו לבדיקה - וזאת במטרה לחזק את אמיתות הדברים לכאורה.

"מניתוח הממצאים בשאלות הרלוונטיות הגעתי למסקנה כי הנבדק דובר אמת", קבע הבודק לאחר הבדיקה. יש לציין, כי אב הבית נשאל שלוש שאלות בלבד מאחר ובדיקה במכונת אמת מוגבלת למספר שאלות מצומצם.

מני נפתלי. נמצא דובר אמת (חדשות 2)

"צבעים של תביעה אישית צהובה"

"לא הצגנו דבר אחד בתביעה שאין עליו ראיות שנוכל להציג לבית הדין בבוא העת", אמרה בשבוע שעבר עורכת הדין לנדאו. נפתלי תבע ממשרד ראש הממשלה פיצויים בסך מיליון שקלים ומעלה טענות קשות על השפלות, אמירות גזעניות והתקפי זעם מצידה של שרה נתניהו כלפיו.

מקורבם של בני הזוג נתניהו, עורך הדין דוד שמרון, יצא בעקבות התביעה להגנתם. "יש פה שימוש בחומר ממוחזר, שפעם אחר פעם נדחה על ידי בית המשפט", אמר שמרון.

לדבריו, העניין נופח. "זה נצבע בצבעים של תביעה אישית צהובה מאוד שלא לצורך", ציין מקורבם של בני הזוג. "הוא היה בתחילה מאבטח וביקש להיות המאבטח של הגברת נתניהו. הוא ביקש לעבוד כאב הבית בבית ראש הממשלה וקיבל את העבודה. ועל מה הוא תובע? על כך שלא קיבל קביעות. מי שהיה לו כל כך רע מבקש לקבל קביעות? קשה לקבל את הדבר הזה. יש פה חוסר היגיון פנימי".