לעיני המצלמה: תקף מאבטח, איים על שוטרים והשתולל בניידת

צעיר שנאשם בתקיפת מאבטח ואיים ברצח על שוטרים שהגיעו לעצור אותו בביתו - שוחרר למעצר בית חלקי. בתיעוד האירוע ניתן לראות את הצעיר, שהיה קטין בעת ביצוע המעשה, כשהוא מקלל ושובר את זגוגית הניידת בעת מעצרו. כך זה נראה

בהחלטה יוצאת דופן שיחרר בשבוע שעבר בית משפט השלום בקריות למעצר בית חלקי צעיר שנאשם בתקיפה וגרימת חבלה חמורה ואיומים. הוא תועד במצלמות אבטחה כשהוא מכה קשות יחד עם חבריו מאבטח בתחנת דלק וגורם לו לחבלות קשות. לאחר מכן, כשהגיעו שוטרים לעצרו בביתו, המשיך הצעיר לאיים עליהם ברצח ותקף אותם באמצעות אלות. אם זה לא מספיק, גם כשהוכנס אל תוך הניידת הוא המשיך להשתולל וניפץ את הזכוכית המפרידה בין המושב הקדמי לאחורי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע הקשה התרחש לפני כשנה, אז הגיע הצעיר, שהיה קטין בעת ביצוע המעשה, לתחנת דלק ביישוב שלומי שבצפון יחד עם כמה מחבריו. במקום התפתחו דין ודברים בינם לבין המאבטח במקום, כשבסופו סילק אותם האחרון מהמקום. מאוחר יותר, כך על פי החשד, הם שבו לתחנה והחלו להכות נמרצות את איש האבטחה ואחר מכן נמלטו.

עו"ד אבי אמר, מייצב את הנאשם (חדשות 2)

שוטרים שהוזעקו לזירת האירוע פתחו בסריקות אחר החשוד העיקרי והגיעו לביתו. שם, כך על פי התיעוד, הוא החל לאיים עליהם ברצח ולתקוף אותם. אחד השוטרים לא היסס ומיד שלף את הטלפון הסלולרי שהיה ברשותו והחל לצלם את הצעיר המתפרע. גם כשהוכנס אחר כבוד לניידת - המשיך להשתולל ושבר את הזגוגית המפרידה בין חלקה הקדמי לאחורי.

בשיחה עם חדשות 2 Online, הביע הצעיר שתועד חרטה ואמר כי הוא "מצטער. אני לא יכול לתאר את המעשים המכוערים שעשיתי. זה לא משהו שהולם אותי".