קיבל דוח - וזרק רימון לבית השוטר

צעיר בן-22 תושב העיר שדרות שרישיונו נשלל לאחר שנתפס נוהג בשכרות, החליט לנקום בדרך קיצונית במפקד התחנה בעיר לאחר שכשל בניסיונות להשיב את מבוקשו. "זהו מקרה חמור שבעתיים מהעברה שביצע הנאשם", אמרו במשטרה

ארכיון (ויקיפדיה)

מה עושה מי שסירב להשלים עם כתב אישום שהוגש נגדו על עבירת תנועה? נוסע לבית השוטר שרשם לו את הדוח - ומשליך לעברו רימון הלם: זה לפחות מה שעשה תושב שדרות בן 22, שהורשע בבית המשפט בעבירות של נהיגה בשכרות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בתחילת החודש עצרה משטרת שדרות שלושה מתושבי העיר בחשד להשלכת רימון הלם לעבר ביתו של ראש משרד התנועה בתחנה, רס"מ משה פרוים. הרקע למעשה הוא כתב אישום שהוגש ביום השלכת הרימון כנגד אחד מהם בגין נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים, סירוב למסור דגימת שתן, נהיגה רשלנית ואי ציות להוראת שוטר.

על פי החשד, צייד החשוד את שני המעורבים הנוספים ברימון שהושלך לעבר ביתו של השוטר בשדרות ואף התפוצץ בשטחו - מבלי לגרום לנזק או לנפגעים. בנוסף העביר החשוד לרשותם של השניים כסף על מנת שיסתתרו במלון בדימונה - וכך יטושטש כל קשר אליו.

מהחקירה עולה כי הצעיר שילם אלפי שקלים לעורך דין על מנת שיביא לכך שרישיונו לא ייפסל בעקבות עבירות התנועה שביצע. לאחר שהמהלך לא צלח, הוא החליט לנקום בשוטר - ושלח את השניים להשליך את רימון ההלם לעבר ביתו.

"מקרה חמור מאד". ארכיון (שי פוקס - החדשות 2)

בתום חקירה מורכבת שנוהלה במחלק התשאול בימ"ר לכיש בראשות רפ"ק משה קליין הצליחו החוקרים לבסס תשתית ראייתית כנגד שלושת החשודים. היום (חמישי) צפויה פרקליטות מחוז דרום להגיש לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כתב אישום נגד החשודים.

"המקרה הזה, בו הושלך רימון לביתו של השוטר, חמור שבעתיים מהעבירה שביצע הנאשם - ויש לראות בכך כהרמת יד על הבסיס הדמוקרטי עליו מושתתת המדינה", מסר מפקד מרחב לכיש, נצ"מ אלי כזרי.