רעייתו של ג'ק טייטל תבעה את המשטרה ותפוצה ב-35 אלף שקלים

אשתו של מי שכונה "המחבל היהודי", ג'ק טייטל, תבעה את המשטרה לאחר שבמהלך חקירתה במסגרת פרשת הבר נוער הוטרדה מינית על ידי אחד החוקרים. על פי הסכם פשרה שהושג בין הצדדים, טייטל תפוצה ב-35 אלף שקלים והחוקר המטריד יעזוב את המשטרה

"המחבל היהודי". ג'ק טייטל

החקירה האומללה בפרשת הבר נוער לא מרפה מהמשטרה. הפעם, אחד החוקרים בתיק פרש מהמשטרה, ואף נדרש לשלם פיצויים לאחת מהנחקרות בפרשה - רבקה טייטל, אשתו של ג'ק טייטל - שהורשע ונידון לשני מאסרי עולם על רצח ופגיעה בערבים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

רעייתו של מי שכונה "המחבל היהודי", שהורשע ברצח אזרח ערבי ובפגיעה בערבים נוספים, נחקרה פעמיים במשטרה לאחר שבעלה התרברב כי הוא הרוצח במועדון הבר נוער. במהלך חקירתה השנייה באזהרה, חוקר המשטרה התיישב צמוד מאוד אליה והטיח בה דברי גסויות.

בעודם יושבים, שאל אותה החוקר: "האם הקרבה הזאת ראויה? או שמא את נהנית מהבל פי משום שמזמן לא חשת מהו הבל פיו של גבר". בעקבות הדברים האלה, טייטל תבעה את המשטרה ואת אותו חוקר באמצעות עורך דינה, איתמר בן גביר.

35 אלף שקלים פיצוי. רבקה טייטל

השבוע הושג הסכם פשרה, שבמסגרתו החוקר הביע חרטה והתנצלות כנה ואמיתית בפני טייטל. החוקר הודיע כי בעקבות הפרשה הוא פורש משורות המשטרה והתחייב כי לא יחזור לתפקידו עד לאוקטובר 2015. בנוסף נקבע כי גם המשטרה וגם החוקר ישלמו פיצויים בסכום של 35 אלף שקלים לגברת טייטל.

"יש כאן מסר לכל שוטרי ישראל מעבר לפיצוי בגין המעשים החמורים", אמר פרקליטה, עו"ד בן גביר. "יידע כל שוטר שאם הוא מטריד מינית, אפילו אם מדובר בהטרדה מילולית הוא יצטרףך לעזוב את מקום עבודתו. לא נשתוק על מעשים חמורים".