תיעוד: צעיר מעכו משתולל ונוגח בשוטר בזמן מעצרו

מעצרו של בן 23 מעכו המוכר למשטרה הפך לקטטה אלימה - שתועדה במצלמות האבטחה. כשהצעיר הבחין בשוטרים, הוא נמלט תוך שהוא מדלג בין הסירות במזח. כשנעצר, החל להתנגד ואף נגח בראשו של אחד מהם. צפו בתיעוד המעצר

המעצר הפך לקטטה אלימה - מול המצלמות: שוטרים ופקחים של עיריית עכו הבחינו אמש בצעיר בן 23 המוכר למשטרה והוצא נגדו צו הרחקה מהעיר, כשהוא משוטט באזור המרינה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מיד כשהבחינו בו, החלו השוטרים במרדף אחריו - שתועד כולו במצלמות האבטחה במקום. בתמונות נראה איך הצעיר מזהה את השוטרים, בורח במהירות למזח ואז קופץ בין הסירות שעוגנות במקום.

כשקפץ בחזרה מהסירות אל הקרקע, התנפלו עליו השוטרים ואז הוא החל להשתולל ונגח בראשו של אחד מהם. לאחר מכן, כשלא הפסיק הצעיר להשתולל, הלם בו אחד השוטרים עם אגרוף וכתוצאה מכך שבר את אפו.

"השוטרים נהגו באלימות כלפיו וריססו לעברו גז פלפל, הוא התחיל להשתולל ואז שלא בכוונה נגח בפניו של השוטר. האלימות של השוטרים היא זו שלא הייתה מוצדקת, ולא של מרשי", מסר עורך דינו, שאדי דבאח, בשיחה עם חדשות 2 Online. "מרשי לא יודע קרוא וכתוב בשפה העברית ולא הבין את המשמעות של ההרחקה מהעיר", הוסיף עו"ד דבאח.

עו"ד שאדי דבאח (חדשות 2)


בימים אלה מתנהל משפט נגד הצעיר לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בגין תקיפת שוטר, בריחה ממשמורת חוקית והעלבת עובד ציבור. שלב שמיעת העדויות יחל בקרוב ואז ייקבע יגזר דינו.