המכות בבית המשפט: קרוביו של הרוצח הואשמו

המהומה שפרצה השבוע בבית המשפט בבאר שבע, עם הרשעתו של עדן אוחיון ברצח גדי ויכמן ז"ל ושליחתו לכלא, הובילה לכתבי אישום. שלושה מבני משפחתו של אוחיון, שהתעמתו עם בני משפחת הנרצח ועם מאבטחים שהוזעקו למקום, הואשמו בשורת עבירות ובהן תקיפת עובד ציבור

ימים ספורים לאחר שהתפרעו בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, הוגשו כתבי אישום נגד שלושת בני משפחתו של עדן אוחיון, שהורשע ברצח גדי ויכמן ז"ל.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

המהומה בבית המשפט החלה דקות ספורות לאחר מתן הכרעת הדין. בני משפחתו של הדוקר התעמתו עם בני משפחתו של הנרצח ומאבטחים שהוזעקו למקום ספגו אף הם מכות. במהלך הקטטה האלימה נפצע אחד המאבטחים ונזקק לטיפול רפואי. שלושה מבני משפחתו של אוחיון נעצרו ונלקחו לחקירה. בסופו של דבר הצליחו המאבטחים להשתלט על המהומה.

עימות בין המשפחות (חדשות 2)

שלושת החשודים - שניים מהם בשנות ה-20 לחייהם ואחד קטין בן 17 - נעצרו ובתום חקירה הוגש נגדם כתב אישום בגין תקיפת עובד ציבור כדי להכשילו, תקיפה הגורמת חבלה של ממש, הפרעה לעובד ציבור והתנהגות פרועה במקום ציבורי. כמו כן מבקשים במשטרה להאריך את מעצר השלושה עד תום ההליכים.

"הגשת כתבי האישום החמורים ובקשת המעצר הן מסר לציבור הרחב", אמר מפקד מחוז דרום ניצב יורם הלוי. "אנו במשטרה רואים אירועים אלה בחומרה רבה ואין בכוונתנו לעבור לסדר היום כשהם קורים".

מאבטח נזקק לטיפול רפואי (חדשות 2)

לאחר הקטטה בבית המשפט אמרה מיכל, אלמנתו של גדי ויכמן: "אני מבוהלת מאוד ומפחדת מהאנשים האלה. הם גרים לידינו, הם כל הזמן עוברים ליד הגנים, ליד בית הספר של הילדים שלי. אני נתקלת בהם ביומיום, הם אנשים מסוכנים אני חוששת מהם. עדן לא יצא סתם ככה. זה הבית שהוא גדל בו, זו המשפחה שלו".