גם האישום נגד בני פליסיאן בוטל

ימים ספורים לאחר שבוטל כתב האישום נגד חגי פליסיאן, בגין הרצח במועדון הברנוער, הפרקליטות חזרה בה גם מהאישום נגד אחיו, שהואשם בניסיון שידול לעסקה בנשק. פרקליטו: "יש למצות את הדין עם עד המדינה עד תום"

כתב האישום בוטל. בני פליסיאן (חדשות 2)

שלושה ימים לאחר שהודיעה הפרקליטות על החלטתה לבטל את כתב האישום נגד חגי פליסיאן, היום (ד') הוחלט לבטל גם את כתב האישום שהוגש נגד אחיו בני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מהיום הראשון טענו שעד המדינה שקרן, והיום הדברים קיבלו משנה תוקף", מסר פרקליטו של בני פליסיאן, עו"ד שי שורר. "יש לברך את הפרקליטות על הגינותה והמשטרה שהמשיכה לחקור. אך עם כל זה, ברור לכל כי אי אפשר לכמת את הסבל שנגרם למשפחת פליסיאן. יש למצות את הדין עם עד המדינה בדימוס עד תום".

עו"ד שורר (חדשות 2)

בסוף חודש יולי 2013 הותר לפרסום כי כתב אישום הוגש נגד בני פליסיאן בגין ניסיון להשיג נשק מעד המדינה באותה פרשה על מנת לפגוע באדם אחר.

מפרטי כתב האישום עלה, כי פליסיאן יצר קשר עם עד המדינה בפרשת הברנוער וניסה להשיג באמצעותו נשק, בשתי הזדמנויות שונות, על מנת לפגוע באדם נוסף. השיחות בין השניים הוקלטו על ידי עד המדינה והן שאפשרו להגיש את כתב האישום החמור.

גם נגדו בוטל כתב האישום. חגי פליסיאן (חדשות 2)

באישום תואר כי פליסיאן ניסה להשיג את הנשק כדי לפגוע בצעיר, שחשד בו כי שרף את רכבו הפרטי וגרם לו לנזק הנאמד באלפי שקלים. בהקלטות הוא אף נשמע כשהוא מביע רצון לפגוע באיש ו"להפוך אותו לנכה ואף מעבר לכך", כלשונו. בבית המשפט טען פרקליטו של פליסיאן כי מדובר בהתרברבות בין שני בחורים צעירים בעלי היכרות משותפת משכונת פרדס כץ בה גדלו.