16 שנות מאסר לגבר שאנס אישה בת 49 סמוך לפאב במרכז ת"א

לפני שנה בילתה אישה בת 49 בפאב במרכז תל אביב, כשגבר שהתבקש מהברמן להזמין לה מונית, תקף אותה באכזריות. הוא גרר אותה לסמטה, חבט בה באגרופיו ובעט בה בזמן שהייתה שרועה על המדרכה, ולאחר מכן אנס אותה. במהלך משפטו הביע חרטה וטען: "נכנס בי דיבוק". בית המשפט גזר עליו 16 שנות מאסר ופיצויים בסך 60,000 שקלים

גרר אותה בכוח לחצר סמוכה שם אנס אותה (AP)

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר (ב') 16 שנות מאסר על דניאל בינסטוק, גבר בן 31 שהורשע באונס אישה בת 49 לפני כשנה סמוך לפאב במרכז תל אביב. במהלך משפטו הודה במעשים וטען כי היה שיכור: "נכנס בי דיבוק".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

האירוע התרחש במרס אשתקד בשעות הלילה המאוחרות. בינסטוק בילה בפאב ברחוב אבן גבירול בתל אביב, שעה שהמתלוננת שהתה גם היא במקום. הברמן, שהבחין כי האישה הייתה בגילופין, ביקש מבינסטוק ללוות אותה החוצה ולהזמין לה מונית הביתה.

לאחר שהשניים עזבו את המקום, סירבה האישה להצעתו של בינסטוק להזמין מונית. אז, על פי פסק הדין, החלה מסכת ההתעללות הקשה.

בינסטוק משך את האישה, הכה אותה בחוזקה והפיל אותה ארצה. כשהייתה שרועה על המדרכה, בעט בראשה וגרר אותה לחצר בניין סמוך. בעודם נמצאים בחצר, חבט בה באגרופיו, בעט בה וגרם לה לדימומים קשים. לאחר מכן קרע ממנה את הגרביונים ואת התחתונים, הפשיל את מכנסיו ותחתוניו ובעל אותה ללא הסכמתה באכזריות. כתוצאה מהתקיפה נגרמו לאישה חבלות חמורות, שכללו בין היתר דימום במוח ושברים בארובות העין ובעצמות האף.

"לצערי השטן הקדים אותי"

זירת האונס בתל אביב (חדשות 2)

במהלך המשפט הציגה ההגנה חוות דעת הפורשת את הרקע המשפחתי הקשה ממנו הגיע בינסטוק, את התמכרותו לסמים ואת המשבר הדיכאוני ממנו סבל. בינסטוק עצמו הביע חרטה ואמר כי הוא נחרד ומתקשה לעכל את מעשיו: "לצערי השטן הקדים אותי וקרה המקרה. עשיתי משהו נורא".  

לאחר ששקלו את הטיעונים גזרו שלושת השופטים על בינסטוק 16 שנות מאסר בפועל, שנתיים מאסר על תנאי, והורו לו לשלם פיצויים למתלוננת על סך 60,000 שקלים.