בנה של שולה זקן לאולמרט: "לא השארת לאמא ברירה"

נמשכת מתקפת הסטטוסים של נדב זקן נגד מי שהיה המעסיק של אמו, ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט. "הפלת על אמא את כל עוונותיך, היא לא דיברה נגדך אבל לא השארת לה ברירה. אתה באמת רוצה שהיא תספר הכל?", כתב בפייסבוק. יועצו של אולמרט: "הדברים לא ראויים להתייחסות"

"לא מסכימה לשתוק יותר", אולמרט וזקן (קובי גדעון, פלאש 90)

לאחר שהפרקליטות הודיעה כי לא ייחתם הסכם עד מדינה עם שולה זקן, ופרטי עדותה במשטרה נגד אולמרט התפרסמו, בנה של ראש לשכת ראש הממשלה לשעבר ממשיך לתקוף את האיש שלו הייתה נאמנה במשך עשרות שנים. "עד היום אמא לא דיברה נגדך, אבל החליטה לעשות זאת כי לא נותרה לה ברירה", כתב נדב זקן בדף הפייסבוק שלו. "אתה הפלת עליה את כל עוונותיך שלך, מבלי למצמץ".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

זקן רמז למידע נוסף על אולמרט שלכאורה ידוע לו ולאמו. "אתה באמת רוצה שהיא תגיד את כל האמת? הכל כולל הכל? אתה יודע שטעית ושעכשיו היא לא מסכימה לשתוק יותר", כתב. "אני עוד זוכר את הביקור שלך אצלנו בבית ואת שיחת הטלפון שלנו".

נדב זקן הדגיש כי הוא לא מבקש לאיים על אולמרט. "כולם אשמים ורק אתה לא? כולם מפחדים מאימת הדין ונתונים ללחצים רבים ורק אתה קר רוח?", כתב. "אתה יודע מה? אתה יכול להיות כל מה שתרצה, אבל בחיים לא תהיה גבר. גם לא צדיק, או האדם שחשבתי שאתה, אתה רחוק משם!"

לא מדובר במתקפה הראשונה של נדב זקן על אולמרט בפייסבוק. יום לפני דיון הסיכומים בפרשת הולילנד, הוא כתב: "אני כל כך סקרן לדעת אם זה 'שלא רואה ממטר', זה ש'רומס' לטובת הגשמת שאיפותיו הפוליטיות העתידיות לכאורה, זה ש'בגד והפקיר' יראה את פרצופו מחר. לפעמים היהירות משתלטת! מי אמר 'היבריס' ולא קיבל?!".

אמיר דן, יועץ התקשורת של אהוד אולמרט, מסר בתגובה כי "הדברים לא ראויים להתייחסות כלשהי".