הרצח בברנוער: הסכם עד המדינה בוטל, יוגש נגדו כתב אישום

פרקליטת מחוז ת"א הודיעה לסנגורו של עד המדינה, עו"ד יאיר רגב, שההסכם איתו בוטל. בנוסף, יוגש נגדו כתב אישום בגין בידו ראיות ושיבוש מהלכי משפט. בשבוע שעבר שוחרר למעצר בית הנאשם ברצח חגי פליסיאן

עד המדינה בפרשת הברנוער (עזרי עמרם, חדשות 2)

קריסת תיק הברנוער: פרקליטת מחוז תל אביב, עו"ד נאווה שילר, הודיעה היום (ג') לסנגורו של עד המדינה בפרשת הרצח, עו"ד יאיר רגב כי ההסכם איתו בוטל. עוד השבוע תוגש ככל הנראה הצהרת תובע בעניינו, וככל הנראה ביום שני בשבוע הבא יוגש נגדו כתב אישום על שיבוש מהלכי משפט ובידוי ראיות. לפי סנגורו, הוצגו בפניו בפגישה עם הפרקליטה "מכלול של ראיות שמהוות בסיס לביטול ההסכם".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

ההחלטה התקבלה בעקבות הפרות שביצע לכאורה העד, שנחקר בשבועיים האחרונים בחשד שבדה ראיות שהובילו למעצרו ולהגשת כתב אישום נגד חגי פליסיאן, בגין רצח כפול.

פרקליטו של העד, עו"ד יאיר רגב מסר בתגובה כי "אני חושב שהמשטרה לא צריכה לזנוח את החקירה ולהמשיך בה. היא צריכה להפיק לקחים לאחר שהסתמכה על עד בעייתי ונשבתה בקסמיו מבלי לאסוף עוד ראיות".

חגי פליסיאן עם שחרורו (גדעון מרקוביץ, פלאש 90)

כזכור, בשבוע שעבר שוחרר חגי פליסיאן, מי שנאשם בירי הקטלני במועדון הנוער הגאה לפני כארבע שנים, למעצר בית, וזאת בעקבות ההתפתחויות האחרונות בחקירת הפרשה. להחלטה לבטל לחלוטין את האישום נגד פליסיאן, אם תתקבל, יהיו משמעותיות דרמטיות מאחר ולא ניתן יהיה להעמידו לדין בשנית, גם אם בעתיד יצטברו נגדו ראיות חדשות ומשמעותיות.

במשטרה יש עדיין מי שסבורים כי פליסיאן הוא הרוצח והחליטו כי החודש שבו יעביר במעצר בית יהיה "הפוש האחרון" להשגת ריאיות מפלילות נגדו. החוקרים הצהירו שבכוונתם לזמן את פליסיאן לכמה חקירות שיידרש - אפילו בכל יום אם צריך - אך בכפוף לאישורו של סניגורו, עו"ד משה יוחאי, כפי הנדרש על פי חוק.