הפרקליטות דורשת: שנת מאסר לזקן

תיכנס לבית הסוהר או תסתפק בעבודות שירות? הפרקליטות ממשיכה לנהל משא ומתן מתקדם עם פרקליטיה של שולה זקן במסגרתו היא תמסור פרטים בעניינו של אולמרט בפרשת הולילנד. אולם הצדדים עדיין לא מסכימים על העונש שהפרקליטות תבקש מבית המשפט לגזור על זקן

מתמקחת על העונש. זקן (חדשות 2)

הסדר הטיעון בין עורכי דינה של שולה זקן לבין פרקליטות המדינה עדיין לא הושלם. עיקר המחלוקת בין הצדדים הוא בעניין העונש שיתבקש בית המשפט לגזור על זקן. כעת, הפרקליטות דורשת לגזור על זקן מאסר של שנה, ואילו סנגוריה דורשים להטיל עליה עבודות שירות בלבד ללא מאסר.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

אם בסופו של דבר יגיעו הצדדים להסכמה, זקו צפויה במסגרת הסדר הטיעון, לספר את כל הידוע לה על חלקו של ראש הממשלה לשעבר בפרשת הולילנד, מה שצפוי להביא להקלה בעונשה.

בעבר כבר סיכמה זקן על הסדר טיעון עם הפרקליטות, במסגרתו אמורה הייתה להישלח ל-11 חודשים בבית הסוהר בתמורה להפללת אולמרט. בזמנו היא חזרה בה, אך כעת היא מוכנה לחשוף הכל ולהפליל את אולמרט.

בתיק הולילנד עשויה זקן לתמוך בגרסתו של עד המדינה ולמעשה להעיד נגד אולמרט. דכנר העיד כי בצאתו מפגישה עם אולמרט, סיפר לזקן כי התבקש לתמוך כספית ביוסי אולמרט, אחיו של ראש הממשלה לשעבר. המדינה טוענת כי עד המדינה העביר ליוסי חצי מיליון שקלים. ייתכן גם שזקן תעיד כי מאה אלף שקלים שמסר לה עד המדינה בחמישה צ'קים - נועדו למימון חובות העמותות לבחירתו של אולמרט לראשות עיריית ירושלים. כל זה, כמובן, בידיעתו של אולמרט.

תתמוך בגרסת עד המדינה? שמואל דכנר (חדשות 2)

מלבד תיק הולילנד, מתברר שזקן תהיה מוכנה למסור גרסה גם בפרשות אחרות שבהן שמרה עד כה על זכות השתיקה במשטרה, ואף סירבה להעיד עליהם בבית המשפט.