הנער נרצח – כל החשודים שוחררו

אחרי שכל החשודים ברצח הנער בן ה-17, שגופתו נמצאה בסוף השנה בתעלה בבני ברק, כבר שוחררו - בית המשפט שחרר גם את החשוד המרכזי למעצר בית. במשטרה אומרים כי החקירה מוצתה ונבחנת הגשת כתב אישום, אך סנגורו אומר כי המשטרה הגיעה למסקנה כי מרשו לא קשור לאירוע

זירת הרצח בבני ברק (מ.זהבי - חדשות 24)

ב-30 בדצמבר 2013 נמצאה בתעלה בבני ברק גופת נער בן 17 כשהיא חרוכה לחלוטין, לאחר מספר ימים שבהם נעדר מביתו. זמן קצר אחרי האירוע נעצר חשוד ראשון, אך שוחרר לאחר מספר ימים לאחר שעלה בחקירה כי אינו קשור לעבירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

ב-12 בינואר נעצרו שלושה חשודים נוספים, בהם שני אחים. שניים מהם שוחררו כבר לפני כעשרה ימים. היום (ה') שחרר בית המשפט המחוזי בתל אביב את החשוד העיקרי, שהיה קטין בעת האירוע, למעצר בית של 10 ימים, וזאת לאחר שחוקרי המשטרה וסנגורו של החשוד הגיעו להסכמה.

מהמשטרה נמסר כי החקירה, שנוהלה במרחב דן, מוצתה וחומר הראיות שנאסף הועבר לפרקליטות כדי לבחון הגשת כתב אישום. בחקירה עלה כי החשודים והנרצח עצמו כולם בעלי עבר פלילי, בין היתר של עבירות רכוש. לאורך מרבית החקירה שמרו החשודים על זכות השתיקה.

עו"ד אורי קינן, המייצג את החשוד המרכזי, אמר לחדשות 2 Online: "אני שמח שבסופו של דבר המשטרה הגיעה למסקנה שמרשי אינו קשור לאירוע הטראגי".

עו"ד ניר אלפסה מהסנגוריה הציבורית, שמייצג את אחד החשודים ששוחרר לפני עשרה ימים, אמר: "למרות תקופת מאסר ארוכה מנשוא של כמעט 40 יום שהמשטרה ניסתה לקשור את מרשי לעבירת הרצח, הוחלט לבסוף לשחררו למעצר בית, מתוך הבנה שאין באפשרותם לגבש כתב אישום כנגדו".